www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

cumpar chitara electrica


dalex
 Share

Recommended Posts

ma interseaza in principiu pentru studiu si repetitii, sunt interesat mai mult de calitate griff, bridge si mecanisme si evident ca nu pot emite prea mari pretentii la sound la banii astia.

v-as fi recunoscator daca mi-ati putea oferi sugestii avand in vedere bugetul meu de austeritate.

va multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

ma interseaza in principiu pentru studiu si repetitii, sunt interesat mai mult de calitate griff, bridge si mecanisme si evident ca nu pot emite prea mari pretentii la sound la banii astia.

v-as fi recunoscator daca mi-ati putea oferi sugestii avand in vedere bugetul meu de austeritate.

va multumesc anticipat

multam , asa in poza nu arata rau, care e pretul?

Link to comment
Share on other sites

man uite daca vrei si ai nevoie eu iti dau chitara si un amplif de 33W Hohner(ca si asa nu am ce face cu el) la 7 mil nu mai putin ca am facut o ff mare reducere mai ales la amplif ca unu nou ii 6-7 mil da nu asta conteaza

uite un link unde gasesti chiar jos poze cu ampu

da pretul asta este

daca nu vrei si ampu iti dau chitara la 4.5 mil :)

sincer nu are nici o problema

doar atat ca are niste urme

ca asta ii o chitara ff veche

si a trecut prin 7 maini pe putin

numa 5 cunosc eu la care a fost :)

Link to comment
Share on other sites

vand un pachet "behringer" v-tone (chitara electrica copie fender strat si amp de 15 W) cu 5.500.000 in perfecta stare de functionare - n-are nici o zgarietura.

 

vezi linkul: http://www.behringer.com/GUITAR-PACK/index.cfm?lang=ENG

 

chitara e vechiul model, mult mai bine finisata. e setata (inaltime, corzi, doze, bridge etc.) de un profesionist. suna f. mishto. ideala pt un incepator. era sa uit: are si corzi fender. (f. elastice, pt benduri)

 

tel: 0721280552

post-596-1130149084_thumb.jpg

post-596-1130149096_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

salut

 

daca te intereseaza o chitara grossman noua .Ea costa 9 milioana.Eu ti o dau cu mai putin.Chitara e propriuzis ibanez rg370.Are tot ce are un ibanez pe ea.Poti sa pui corzile fara sa tai butucul.Dozele nu sunt dintre cele mai bune exact ca la toate chitarile din gama aceasta.Dar se aud destul de bine.

Griful este foarte fin lucrat si mecanismele sunt toate impecabile.Este echipata cu corzi d adario.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Moriconne

Norock, eu am un Stagg galben cu alb, copie dupa Fender Telecaster, are 8 luni, nu ma pricep foarte tare la chitare, sunt incepator, dar mie mi-a fost foarte folositoare chitara. O vand cu 4.5 mil si am si un procesor de la digitech RP-50. Daca te intereseaza amandoua le dau cu 7 mil. pe bucati.. chitara 4,5 si procu 2,5. Iti pun si o poza de pe net cu modelu identic ca firma, culoare si tot ce vrei. In caz de ceva id-ul meu de yahoo e moriconne85 iar un nr de tel 0727115763 post-580-1130525270_thumb.jpg

Edited by Moriconne
Link to comment
Share on other sites

da macar sa spuna

:)

sorry baieti nu am luat inca scula

dar m-am hotarat sa iau una din cele ale lui cristi

fata de ce am studiat in ultima vreme, imi pare cea mai apropiata de raportul calitate/buget/intretinere

au fost cateva oferte tentante si le multumesc tuturor celor care au incercat sa ma ajute.

daca am intarziat cu raspunsul a fost din cauza acelei nehotarari , firesti in cazul in care cu bani putini , incerci sa faci bici care sa miroasa a parfum.

inca odata imi pare bine ca am gasit forumul si pe voi.

multam fain fratilor

si bafta

Link to comment
Share on other sites

sorry baieti nu am luat inca scula

dar m-am hotarat sa iau una din cele ale lui cristi

fata de ce am studiat in ultima vreme, imi pare cea mai apropiata de raportul calitate/buget/intretinere

au fost cateva oferte tentante si le multumesc tuturor celor care au incercat sa ma ajute.

daca am intarziat cu raspunsul a fost din cauza acelei nehotarari , firesti in cazul in care cu bani putini , incerci sa faci bici care sa miroasa a parfum.

inca odata imi pare bine ca am gasit forumul si pe voi.

multam fain fratilor

si bafta

Pai si care e aia ? :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.