www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Concert Al!as & R.u.s.t. Joi 29 Noiembrie


gogi.rust
 Share

Recommended Posts

Guest K-Anathema
"THURSDAY I'M IN ROCK"

Concert AL!AS & R.U.S.T. joi 29 noiembrie ora 20.00, la clubul BIG MAMOU , Splaiul independentei nr 2- 4 .

Pretul biletului 6 lei.

nice one, ad hoc pentru alias dar nice one, sper sa fac fatza...

ne vedem pe scena si nu numai

Mishu

AL!AS "wannabe"

Link to comment
Share on other sites

o sa faci fata omule,nu-ti face griji,sper doar ca o sa-ti rezolvi treaba cu genunchiul....

in rest,va asteptam pe toti....nu am mai cantat cam de multicel(deh,pauza de creatie)....

o sa fie si vreo 2-3 piese noi asa ca iese iures!

rock on :)

 

bafta :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Adriani
Astazi au aparut si afisele si flyerele ce anunta concertul. Deocamdata doar la clubul Big Mamou. Maine vor fi si pe strazile mandrei noastre capitale. Vom incerca sa le punem peste afisele manelistilor.

Keep On Rockin' !

Link to comment
Share on other sites

O mica precizare:

 

in ceea ce priveste trupa AL!AS, acest cocnert va fi intitulat AL!AS 2 ani. Mai pe romaneste suntem ca bebelusu' care incepe sa mearga si sa dea din plisc pana iti sar capacele.

 

Vor fi si piese noi (proprii ma refer, nu coveruri).

Speram sa iasa tare.

Am vazut ceva ceva si cu filmare. O sa incerc sa aduc si eu un cameraman in cazul in care nu mai exista "banda" de filmat si pt AL!AS sa nu fie surprize.

Sa speram ca gasesc ceva profi ca sa putem scoate un DVD pentru cei ce doresc sa pastreze concertul ca amintire (daca va fi cazul).

 

Oricum, parerea mea este ca acest concert e un MUST-SEE, MUST-HEAR, MUST-BE-THERE... un must (se face el vin cu timpul).

 

Ne vedem acolo!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest Bogdan(tl)91

Eu va astept si prin Tulcea sa faceti un concert.Ce ziceti?:) Sunt destui care var aprecia si aici,cel putin mie imi place mult melodiile voastre:D(ma refer la ambele trupe si Al!as si R.u.s.t.) app uitativa si pe http://music4newgeneration.blogspot.com/ va rog:D si mult succes in continuare:)

Link to comment
Share on other sites

Eu va astept si prin Tulcea sa faceti un concert.Ce ziceti?:) Sunt destui care var aprecia si aici,cel putin mie imi place mult melodiile voastre:D(ma refer la ambele trupe si Al!as si R.u.s.t.) app uitativa si pe http://music4newgeneration.blogspot.com/ va rog:D si mult succes in continuare:)

 

Multumim pentru interesul fata de muzica noastra! Cu siguranta ca ne-ar placea sa venim si la Tulcea, doar ca nu putem veni de capul nostru, nechemati de nimeni. In cazul in care un organizator de acolo ne invita, cu siguranta vom veni.

Numai bine si multa bafta!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.