www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Recunoasteti Interpretul ?


karpi
 Share

Recommended Posts

E unul Mike .G , nu am aflat numele de familie , doar ca e ceva amero-italian.Canta cu prietenul meu @skippy , si cu chitaritul si prietenul lor care are studioul unde inregistreaza.Nu a vrut sa-mi dea numele si piesa este trasa mai de demult abea acum a pos=o pe jamwave .In 4 ore era deja pe #2 .Singurul om normal dintre cei ce canta piesa ( sau mai normal) este chitaristul Lew .

 

Si sunt multi muzicanti super prin USA care canta numai de hobby , sau pe ceva maruntis prin moteluri .In rest @skippy cauta aur, pietre semipretioase "stonehunting" , ceva aghate .Schelete de dinosaur , are o barca ,s-a mutat in oraselul de langa coasta de est sa fie langa ocean . S-au saturat de turnee dar tot dusi cu pluta au ramas .Practic s-au cunoscut relativ recent .Ar vrea sa vina in Romania caci a gasit pe siteuri cum ca la noi se gasesc prin apuseni dinti de rechin preistoric.Am vazut si eu siteul ,plus aur hehe ,cred ca e in stare sa vina.

Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga
E unul Mike .G , nu am aflat numele de familie , doar ca e ceva amero-italian.Canta cu prietenul meu @skippy , si cu chitaritul si prietenul lor care are studioul unde inregistreaza.Nu a vrut sa-mi dea numele si piesa este trasa mai de demult abea acum a pos=o pe jamwave .In 4 ore era deja pe #2 .Singurul om normal dintre cei ce canta piesa ( sau mai normal) este chitaristul Lew .

 

Si sunt multi muzicanti super prin USA care canta numai de hobby , sau pe ceva maruntis prin moteluri .In rest @skippy cauta aur, pietre semipretioase "stonehunting" , ceva aghate .Schelete de dinosaur , are o barca ,s-a mutat in oraselul de langa coasta de est sa fie langa ocean . S-au saturat de turnee dar tot dusi cu pluta au ramas .Practic s-au cunoscut relativ recent .Ar vrea sa vina in Romania caci a gasit pe siteuri cum ca la noi se gasesc prin apuseni dinti de rechin preistoric.Am vazut si eu siteul ,plus aur hehe ,cred ca e in stare sa vina.

 

Poate ajunge si pe la Sighisoara, de-i vand astia saculetzi de piele umplutzi cu pamantul imbibat cu sangele lui Dracula aka Vlad Tzeposul! :)

Insa facand exceptie de asta, tipul (vocalul) e fantastic! Sa-l aduca si pe el. Sau mai stii? Acel Mike G. o fi, vorba lui Kiko, Mike Godoroja? :)

Nu-mi revin! Foarte tare, frate!

Link to comment
Share on other sites

Poate ajunge si pe la Sighisoara, de-i vand astia saculetzi de piele umplutzi cu pamantul imbibat cu sangele lui Dracula aka Vlad Tzeposul! :) Insa facand exceptie de asta, tipul (vocalul) e fantastic! Sa-l aduca si pe el. Sau mai stii? Acel Mike G. o fi, vorba lui Kiko, Mike Godoroja? :) Nu-mi revin! Foarte tare, frate!
wow , chiar , MG
Poate ajunge si pe la Sighisoara, de-i vand astia saculetzi de piele umplutzi cu pamantul imbibat cu sangele lui Dracula aka Vlad Tzeposul! :) Insa facand exceptie de asta, tipul (vocalul) e fantastic! Sa-l aduca si pe el. Sau mai stii? Acel Mike G. o fi, vorba lui Kiko, Mike Godoroja? :( Nu-mi revin! Foarte tare, frate!
wow , chiar , MG
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.