www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Korg Ax30 G


Guest halford
 Share

Recommended Posts

http://members.aol.com/effectguru/index/index.htm

incearca aici...poate gasesti ce te intereseaza.

aici sunt numai patchuri...si linkul de jos nu merge...nu stiu de ce dar toate siteurile dedicate korgului ax30g nu mai merg...

...pai "facand" patch-urile de pe site...nu iti faci o idee despre ce poate sa faca efectul? :)

am avut si eu unul (tot fara manual) si l-am invatat facand patch-uri.

 

in caz ca iti trebuie...

Link to comment
Share on other sites

Guest halford

mersi mult pt patchuri...

eu inca nu am efectul...si nici nu o sal am pt mine...tre sami vina peste cateva zile...si o sa il dau cuiva care e incepator iar asta va fi primul lui efect...

Link to comment
Share on other sites

am si eu unul, cumparat printre primele care au aparut la noi in 96, direct de la calin, lol.. sincer sa fiu, mi-a luat niste ani pana am ajuns sa am pe el tonurile pe care le mai folosesc uneori desi sunt utilizator de PODxt live. Dar bagat prin 87-le Marshall al lui rares suna incredibil si pt mine.

Am si manualul si cred ca am si versiunea pdf. O caut si cand o gasesc ti-o trimit. Inplus, voi incerca sa postez setarile de la tonul de metal care suna foarte bine.

Link to comment
Share on other sites

Guest halford

ooooo,mersi mult...ti-as fi recunoscator daca ai putea sa imi dai pdf-ul...vad ca nu e kiar asa de greu de setat...dar tipul caruia il voi da precis va avea nevoie de el...thx again!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.