www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ma Freaca Ceva La Cap...


serban
 Share

Recommended Posts

Guest ciprian_d

tare afisu...si eu am capatat o "pasiune" pt o tipa cand veneam din bv vara asta...numai k eu eram suficient de "vesel" sa ma fac de rusine dak deschideam gura...asa k m-am multumit cu privitul...ah si i-am multumit k m-a sprijinit sa dorm...

 

Bafta omule!! may the shforce be with u!!

Edited by ciprian_d
Link to comment
Share on other sites

sa stii ca asteptam deznodamantul (ne uitam ca babele la tanar si nelinistit). Asta e singura chestie interesanta care s-a intamplat pe forumu asta de cand umblu eu pe aici (nu va uitati ca sunt din martie 2007 ca am mai avut un cont inainte)

Edited by Morgan
Link to comment
Share on other sites

Ce poze vreti ma, cu mine otravindu-i pe cosu etc cearny cu j'de mii de beri? Stati calmi, daca o sa reusesc sa ma intalnesc cu ea o sa va anunt sau ceva. Momentan trebuie sa luati in calcul ca nu sunt deloc cel mai atragator om din lume, sub niciun aspect :) si nici cu replicile de agatat nu o duc prea bine... Iar serenadele parca nu ies la fel pe bass...

Link to comment
Share on other sites

Ce poze vreti ma, cu mine otravindu-i pe cosu etc cearny cu j'de mii de beri? Stati calmi, daca o sa reusesc sa ma intalnesc cu ea o sa va anunt sau ceva. Momentan trebuie sa luati in calcul ca nu sunt deloc cel mai atragator om din lume, sub niciun aspect :) si nici cu replicile de agatat nu o duc prea bine... Iar serenadele parca nu ies la fel pe bass...

 

mah... canti la un instrument deci esti cool, ai trupa deci esti si mai cool, si ai cateva mii de membri RGC care te sustin. Ce vrei mai mult? Si Rob Zombie e urat cu spume si i-ai vazut nevasta?

Link to comment
Share on other sites

nu sunt deloc cel mai atragator om din lume, sub niciun aspect

 

Eu ma iau dupa ce ai zis tu, ca nu te-am vazut in viata mea :)

 

Si ca sa fiu corect, am zis "urat cu spume" :)

 

No offense, really

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.