www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce Ati Alege In Locul Meu?


giure
 Share

Recommended Posts

M-am oprit asupra a doua chitari electroacustice:

Ibanez AW40ECE

sau

Alvarez AD70SC

Despre prima nu am gasit nici un review.

Despre a doua am auzit numai vorbe bune, dar acesta e singurul site american pe care l-am gasit sa trimita si in Europa.

Voi ce parere aveti. Stie cineva mai multe despre Ibanezul cu pricina?

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca userul MrJackson avea una de vinzare, si daca nu ma insel putea sa si aduca.

Am probat si eu una foarte pe fuga si mi s-a parut foarte buna.

 

PS E vorba de Alvarez

Are top-ul laminat, si am o preconceptie:).

Mersi de sfat oricum. Mai astept opinii. 50 de view-ri si doar o reactie. Cam dificil nu?

Link to comment
Share on other sites

as alege Alvarez, dar nu poti sa iti faci o parere doar din auzite sau vazute. trebuie sa le probezi pe amandoua, de la cei care detin modelele astea, si iti vei da sigur seama pe care o vrei...

Link to comment
Share on other sites

OfftopicEsti sigur ca trimit in Romania? Am incercat acum sa comand ceva si nu s-a putut. Desi, tu spuneai de Europa, nu de Romania, e drept.
Daca duci comanda pana aproape de capat(confirmare card final) o sa vezi ca la shipping address ai optiune si de Romania si costa51$ standard si 61$ express(probabil mai rapid)
Alvarez, easy :)Doar sa nu ma intrebi de ce :) [si io am o preconceptie :) ]
Instinctul imi spune tot Alvarez deoarece ei nu produc decat acustice si pentru lemnul de trandafiri de pe spate si parti(laminat desigur).Dar mai astept si alte pareri pentru ca de probat este foarte dificil deoarece nu prea gasesc astfel de owneri.
Link to comment
Share on other sites

Daca duci comanda pana aproape de capat(confirmare card final) o sa vezi ca la shipping address ai optiune si de Romania si costa51$ standard si 61$ express(probabil mai rapid)Instinctul imi spune tot Alvarez deoarece ei nu produc decat acustice si pentru lemnul de trandafiri de pe spate si parti(laminat desigur).Dar mai astept si alte pareri pentru ca de probat este foarte dificil deoarece nu prea gasesc astfel de owneri.

 

ROSEWOOD ! PALISANDRU !

 

Trandafirii sunt tufe cu flori nu copaci ...

Link to comment
Share on other sites

ROSEWOOD ! PALISANDRU !

 

Trandafirii sunt tufe cu flori nu copaci ...

M-am grabit...Asta de din capitolul library(librarie nu biblioteca)...Sincer nu mi-am pus vreodata problema cum naiba ii zice in romana si am crezut ca sunt trandafiri ("a rose by any other name would smell as sweet")...

Mersi de lamurire anyway nu uitati de problema mea:) Alvarez sau Ibanez?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.