www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Concerte Campia Libertatii


Guest seraphx
 Share

Recommended Posts

Guest Chiperion

Ce-i asta, dom'le? Parca debuturile ierea naspa, cu gherle garla si-asa mai departe, nu asa... Atata ca Vali s-a auzit mai slabut, cat am prins domn' doftor si cu mine, ca noi eram pa program si am stat cat am stat. Au sa vina si niste poze, si-o filmare.

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx

@Chiperion: asta e, se poate intotdeauna si mai bine, mersi mult ca ai venit oricum, sper sa ne mai auzim cu alte ocazii

@domnu Rig: thanks man

 

N-am mai auzit asa ceva in Mamu. Clar! :) De fapt, n-am mai auzit asa ceva nicaieri! 2 x :)

 

Later: Aloooooo!!!! Unde-i, bre, sunetistu'???

thanks, e pacat ca nu ati putut sa stati pana la sfarsit poate cu alta ocazie totusi :) oricum mai om avea noi cantari :( si cat despre sunetist, noi sa fim sanatosi B)

Edited by seraphx
Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx
Sunetistul(adik eu) a avut o mica repetitie si a anuntat ca ajunge mai tarziu.Sorry dar promit ca data vitoare voi ajunge la timp.

 

Multa BAFTA in continuare.

np man, mersi de urare

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest seraphx

Concert nou in Big Mamou, Joi 1 Noiembrie, alaturi de trupa Les Elephants Bizarres, la ora 20.00 va asteptam acolo .. cu biletul nu ne-am decis inca, dar o sa anunt din timp, cheers

 

later edit: am si eu rugaminte la admini daca se poate edita titlul si sa se numeasca, Concerte Campia Libertatii, mersi anticipat

Edited by seraphx
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.