www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Concert Rage, Lake Of Tears Si Thunderstorm


Severu
 Share

Recommended Posts

Dragi RGCisti,

 

va invit sa bem o bere pe 8 septembrie la Arenele Romane, de la 18:30 unde pe scena vom urca noi (THUNDERSTORM), urmati de nemtii virtuosi de la RAGE (watch out for Victor Smolski on guitar), apoi suedezii LAKE OF TEARS.

 

Cu ocazia acestui concert, vom lansa si albumul nostru "VISE DIGITALE", prin Metalfan Records Division.

Detalii despre concert gasiti la http://www.metalfan.ro/

 

See you there!

Cheers!

post-2468-1188911467_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ma tem ca LOT vor cadea putin in nas, e EXTREM de greu sa canti dupa Rage... Eu as face asta doar daca as fi amenintat cu o arma :)

 

Kinda offtopic: lansare de album? Eu il am de cel putin o luna deja, doar l-ati vandut si la festivalul de la Resita.

Link to comment
Share on other sites

Daca tu crezi ca Rage sunt doar virtuosi, think again buddy! O sa vezi ce stare o sa-ti transmita :)

Dupa mine LOT sunt o trupa de Metal pentru fetite nefericite si pentru baieti post-grunge, no offence! Cunosc trupa asta de 10 ani, deci am dreptul la o parere plastica.

 

Oricum, distractie placuta la concert! :)

Link to comment
Share on other sites

B) Thunderstorm

:) Rage. Victor Smolski a rupt capete. Doar 3 oameni si au sunat ca o mare orchestra.

LOT au fost asa si asa. Nu mai sunt in starea de a asculta LoT mai mult de 3 piese la rand dar sunau de "acolo". Cine e fan die-hard sigur s-a bucurat mult.

 

In concluzie. Am CD cu Thunderstorm si e si cu autograf. :) :) :( Alex Pascu!

Link to comment
Share on other sites

Guest DeathWarden

sunt de acord cu killahead, no offence lot fans :))

Dupa mine LOT sunt o trupa de Metal pentru fetite nefericite si pentru baieti post-grunge, no offence!

 

si thunderstorm si rage au fost tari rau, desi mi se par cam lungi melodiile celor de la rage. in rest super tare.

Edited by DeathWarden
Link to comment
Share on other sites

Eu am prins exact invers totul.Thurderstorm au sunat mai bine decat ma asteptam, chiar mi-au placut.

Rage, trebuie sa recunosc ca eram curios sa-i vad live, dar m-au cam dezmagit.Sure Victor ala a rupt, insa trupa per ansamblu chiar nu mi-a transmis absolut nimic.

Lot, au avut parte de sonorizare foarte foarte proasta, per total un concert mai putin reusit decat cel din sala agronomiei.Insa tot mi-au placut, si raman una din trupele mele top 10.Toni nu trebuie sa fii nici tu asa absolut :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.