www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Motociclete Fara Numar De Inmatriculare


Catalin S.
 Share

Recommended Posts

Premiera mondiala >>> ieri m-am dat cu un scooter ! :)

Si-a luat un coleg din firma si nu l-am lasat pana nu am facut cateva ture prin imensa curte a firmei. Mai rau este ca m-a cam prins microbul si nu stiu ce sa fac... :)

 

P.S. Este de 49 cc si "din pacate" nu are nevoie de numere de inmatriculare...

Link to comment
Share on other sites

Premiera mondiala >>> ieri m-am dat cu un scooter ! :)

Si-a luat un coleg din firma si nu l-am lasat pana nu am facut cateva ture prin imensa curte a firmei. Mai rau este ca m-a cam prins microbul si nu stiu ce sa fac... :)

 

P.S. Este de 49 cc si "din pacate" nu are nevoie de numere de inmatriculare...

dar nu te opreste nimeni sa-i pui tu un numar... ai vazut cum au aia pe carute la tzara -> numere de Munchen, Dortmund :)

Link to comment
Share on other sites

Intre timp s-au linistit apele.

 

Ma speriasem cand l-am vazut p-ala cu motorul fara numere de inmatriculare... in fata blocului gonind de nebun pe trotuar printre copii, unul dintre ei fiind al meu. Ma gandeam cum dau de el in cazul in care l-ar fi accidentat pe Stefan... si de aici topicul. Intre timp am inteles ca aceste tipuri de motoare sunt de fapt scutere cu aspect de motociclete construite de cei de la Aprilia. Modelul este RS 50... si culmea, deja ma bate gandul sa ma bag si eu in asa ceva. :)

 

Dar ce tot zic eu aici ? Nu ai avut rabdare sa citesti topicul ? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.