www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce Ne Face Moi Claparii?


Guest paicholae
 Share

Recommended Posts

Guest paicholae

Am poposit si eu pe aici de curand si ma intreb de ce nu am face si noi cum fac chitaristii si anume dueluri?... Adica doar ei sa se cunoasca si sa persevereze de la un duel la altul?

Noi nu?

Link to comment
Share on other sites

Guest paicholae

Corect! Intepatura meritata... Oricum nu pretind ca scriu bine, cred ca ma pricep mai bine la cantat sau ma rog... asa imi place sa cred... Totusi nu am gasit pe net nici un fel de forum asemanator si pt clapari si ar fi pacat pt ca daca exista chitaristi destui de buni si destul de multi in romania ar fi normal ca raportul sa se pastreze si in cazul claparilor... Este evident ca daca un pusti asculta rock si are ceva talent muzical va incepe sa invete sa cante la...chitara... Mai existam si noi fratilor. E pacat ca la intrebarea: Ce chitaristi iti plac in romania? sa existe n exemple care sa-ti vina in minte iar daca cineva intreaba Ce clapari iti plac in romania? in mintea ta sa alerge disperat un singur nume maxim doua...

Ce parere aveti?

Hai sa ne mobilizam...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.