www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ajutati-ma Cu O Parere


Pomoja_Razvan
 Share

Recommended Posts

Va rog sa ma ajutati cu raspunsul la o intrebare...Dupa parerea voastra, un Les Paul de la Epiphone este cu mult peste un Hohner ST Viper Professional? Am un astfel de Hohner si sunt destul de multumit de el...insa daca mi-as lua un Les Paul, credeti ca ar fii cu adevarat o diferenta? Astept parerile voastre, si va multumesc mult!

Link to comment
Share on other sites

Va rog sa ma ajutati cu raspunsul la o intrebare...Dupa parerea voastra, un Les Paul de la Epiphone este cu mult peste un Hohner ST Viper Professional? Am un astfel de Hohner si sunt destul de multumit de el...insa daca mi-as lua un Les Paul, credeti ca ar fii cu adevarat o diferenta? Astept parerile voastre, si va multumesc mult!

 

Ai putea sã-ți cumperi Les Paul-ul ºi sã vezi care-ți place mai mult, iar dacã nu-ți permiți sã le ții pe amândouã, o vinzi pe ce-a care ți-e mai puțin dragã.

Link to comment
Share on other sites

Pai un blues/heavy blues pana la (macar) un Judas Priest/Iron Maiden ca duritate pe distors...cu un Jackhammer cred ca reusesc sa ajung pana pe acolo nu? (bineinteles in limita sculelor mele comparativ cu ale lor :))...Ce ziceti? E OK? Thanx again...

Link to comment
Share on other sites

Uite asa unul...poate nu e SUPERB, da nu am bani de altul :)http://www.thomann.de/gb/epiphone_les_paul...nburst.htm...Ce ziceti, merita, e cu mult peste asa un Hohner: http://apronet.hu/one.php?adid=6213532...as vrea sa stiu daca merita vreo 200 euro in plus fata de Hohner pe care l-am luat cu 250 euro...Please help, thank you guys...Bye!

Link to comment
Share on other sites

Guest Morgan

pentru ce vrei tu sa canti cred ca e mult mai bun les paul-ul, si sunt convins ca e si de calitate mai buna. Si cand postezi un link lasa un spatiu inainte sa incepi sa scrii in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.