www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mare Mare Atentie


Guest zzz

Recommended Posts

400000 corzi ???????? NESIMTIRE ... Mama astia ar trebui linsati . Pai in magazin pretu normal e 200.000. Eu am cumparat 20 de seturi cu 2 milioane jumate .

 

 

nesimtire?vino la craiova frate sa vezi..pm...40 un set d'adario...50 fender...la conu' SECU la muzica...si faza naspa e ca nu ai de unde dreacu sa iei...io pan acu am dat pe corzi cat pe inca o chitara...50 lei un cablu de chitara...si ex sunt carci...chitari de 2 lei la 7-8 milioane...hehe...toate pt ca nu ex concurenta :) ....asa ca idee..nu vreau sa iau foc ..n-as avea loc pe 15 posturi :)

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa mai fie cineva in craiova care canta la chitara. Strangeti-va si voi 2-3 si cand ajunge unu pe la bucuresti/timisoara/cluj luati si voi corzi mai multe sau rugati pe cineva sa va ia.

Ar mai fi o faza sa luati de pe net dar la volum mic va costa transportul mai mult decat corzile ...

Aici un set de corzi decente e intre 20-30 ron. Cu 100ron iti iei corzi pentru cel putin o luna doua daca nu chiar mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Citeste mai bine ce am scris acolo. Unii schimba corzile poate chiar saptamanal, altii mai rar. Totul tine de cat canti, de ce canti si de cum ai nevoie sa suni. Daca esti amator nu e nevoie sa le schimbi atat de des. Daca vrei sa faci o treaba si te intereseaza sa suni brici tot timpul le schimbi ca n-ai de ales.

Eu le schimb mai rar ca deh asta mi-e soarta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.