www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Fanclub Grosmann


Guest anghelescu
 Share

Recommended Posts

Guest Dimebag25
Fiecare apreciaza un instrument in functie de propria experienta. Dixit! :)

 

In clasa ei de pret e destul de buna :) .

 

Am comandat si eu un Star 3 negru, doar ca am sch dozele cu un set bill lawrence. Cand imi vine ii fac si un review, Doamne ajuta. :)

Edited by Dimebag25
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Cred ca squieurile sunt mai bune decat grosmann-urile (ma refer la strat-uri). Plus ca nici vanzatorul nu e serios, din 2006 n-am primit factura pe 'a mea.

Link to comment
Share on other sites

Guest Superman

am vb cu tipul si mi-a spus ca ti-a trimis recomandata cu asta si a stat 10 zile la posta si s-a intors inapoi... si a mai spus pt cei care vor sa o vada o poate sa o gasesasca la magazin nedesfacuta

Link to comment
Share on other sites

Cred ca squieurile sunt mai bune decat grosmann-urile (ma refer la strat-uri). Plus ca nici vanzatorul nu e serios, din 2006 n-am primit factura pe 'a mea.

 

Daca nu primesti factura poti reclama la O.P.C. :)

Exista si Grosmannuri bune (de exemplu Telecasterul folosit de Balaurul - Trooper). :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle
Exista si Grosmannuri bune (de exemplu Telecasterul folosit de Balaurul - Trooper). :)

 

Intreb de curiozitate: l-a vazut cineva pe Balaurul cantand live cu chitara in cauza?

Link to comment
Share on other sites

Iata si soloul de la Plaja Amintirilor, fara chitarele care se armonizeaza la final - acolo sunt trase vreo 4 chitare, fiecare cantand altceva, la fel ca si la inceputul piesei. Daca va intereseaza si alea, ziceti. Succes, o sa aveti nevoie. Multe benduri. A fost tras cu un tele-type marca Grosmann, pe doza de la neck, daca incercati sa cautati si un ton asemanator.

Balaurul, Joi Mar 15, 2007 http://trooper.forumup.ro/viewtopic.php?p=...m=trooper#10869

 

Se pare ca o foloseste si in studio. :)

 

Nu stiu daca s-a mai spus (probabil se stie), dar Manu Savu si Boro (Iris) sunt endorseri Grosmann. :)

 

 

LE:

oricum din cele peste 600 chitari facute pana acu mde Grosmann nimeni nu a returnat chitara sau a semnalat o problema grava sau minora nerezolvabila .Insa nu pot cere unei chitari de 6 mil sa fie profesionala.

Grosmann, Sat Feb 02, 2008 http://forum.grosmann.ro/viewtopic.php?t=2

 

Impresionant, nu? :)

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Daca nu primesti factura poti reclama la O.P.C. :)

 

De as fi stiut atunci, dar am vandut grosmann-ul cu 6 milioane (cumparat cu 3.5)

 

 

@Superman - Nu cred ca si-a adus aminte de mine daca are atati clienti, mai degraba e o scuza generala... DAAA, am trimis RECOMANDATA cu factura, scuze ca am uitat sa pun in cutie.

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Lasand la o parte vesnicele povesti, vad ca s-a mai prins si batranu cum e cu lutieria... nu pot decat sa ii urez: la mai mare!

Link to comment
Share on other sites

eu sunt aracnofob...asa ca fara paianjeni :)

 

offtopic: D.E.X. +black2oo5 <>LOVE

 

ontopic:dl grosu lucreaza misto din cate am vazut pe ici pe colea,dar nu am testat nici o chitara facuta integral de dansul asa ca nu stiu.

Link to comment
Share on other sites

In al doilea rand, nu inteleg cu ce drept trimite dl.Grosmann oricui ii cere datele personale ale clientilor?

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Nu vroiam sa exagerez, dar m-am lamurit ce fel de om e. Poate o sa vad ce zic cei de la protectia consumatorului despre trimiterea datelor la alti clienti si netrimiterea facturii odata cu produsul. Am mers zilnic timp de o saptamana pana m-am imprietenit cu angajatele alea. Nu am primit nimic. Si acum, dupa un an se trezeste sa scaneze un plic 'cica' trimis. Si mai vrea si scuze? As zice imediat ceva neortodox..

 

Plus ca in factura scrie 450RON, desi eu am platit numai 400, cica era "oferta speciala".

Edited by Valek
Link to comment
Share on other sites

Guest Superman

hai bah omule nu am nimic cu tine si nimuc cu el de e nu va impacati si o lasati draq de treaba ai chitara grosmann alatura-te clubului fa un scurt review si las-o draq de treaba :)

Link to comment
Share on other sites

hai bah omule nu am nimic cu tine si nimuc cu el de e nu va impacati si o lasati draq de treaba ai chitara grosmann alatura-te clubului fa un scurt review si las-o draq de treaba :)

 

Te rog nu mai lua apararea d-lui Grosmann, si nu te mai baga in probleme altora. Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson
Am mers zilnic timp de o saptamana pana m-am imprietenit cu angajatele alea.

 

Daca erau dragute, io zic ca nu ai iesit in pierdere... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Superman
Te rog nu mai lua apararea d-lui Grosmann, si nu te mai baga in probleme altora. Mersi.

 

oek dar cand va vad asa ca va puneti pe el si vb de rau naspha si alte chestii pm ti-ar place sa fii in locul lui? nu cred mai bine fii si u un om bun :)

Link to comment
Share on other sites

Guest septimiu_hm
oek dar cand va vad asa ca va puneti pe el si vb de rau naspha si alte chestii pm ti-ar place sa fii in locul lui? nu cred mai bine fii si u un om bun :)

 

+1 :)

Link to comment
Share on other sites

oek dar cand va vad asa ca va puneti pe el si vb de rau naspha si alte chestii pm ti-ar place sa fii in locul lui? nu cred mai bine fii si u un om bun :)

 

 

asa e...lasati omu sa-si faca treaba...lasati la o parte treburile personale care le aveti cu el...nu sunt posesor de grosmann apropo...dar in topicu asta ar trebui sa se vorbeasca de sculele cumparate de la el...de bine, de rau, nu de problemele care le aveti cu el...topicu asta nu a fost facut pentru telenovele :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.