www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Fanclub Esp


malex
 Share

Recommended Posts

Posesorii de chitare ESPisi pot posta aici "frumusetile" si, eventual, sa le vorbeasca de bine.

Sunt asteptati in special cei ce au modele "custom".

 

 

Acest topic este dedicat posesorilor de ESP, sau celor ce le pasa de firma asta. Ca sa nu se mai deschida 100 de topicuri pe aceiasi tema. A nu se considera reclama. Acest topic este dedicat chitaristilor si nu are un caracter comercial. In curand va fi tolerat si fanclub Grosmann.

 

 

Numai bine!

 

PS textul este (copyright Junkyard)

 

PPS malex, alex69, you're welcome :)

Edited by malex
Link to comment
Share on other sites

ESP-ul e o chitara care suna de mor ! Da numa belele am cu reglaju . O duc maine sa ii fac un seetup complet , faza naspa e ca s-ar putea sa trebuiasca tastele slefuite , ceea ce ma costa o groaza de bani . Si ma dispera , ca daca setez actionu cat de cat jos atunci imi bazie pe 12 de mor .

 

Apropo , NU VREA CINEVA NISTE SD-uri , ca eu vreau sa imi pun EMG-uri !

Link to comment
Share on other sites

Mda eu inca mai plang dupa Eclipse :) Dar na, mi s-a facut o oferta de nerefuzat. Oricum Vintage Plus ala pare grozav pe hartie. Alex, ai putea pana te intorci sa treci pe la un magazin pe-acolo sa incerci unul-doua si sa-ti dai cu parerea in legatura cu ele? Raman dator :)

 

Daca ma duc in centru promit ca ma uit , dar la magazinul unde am avut eu treaba gasesc numa chestii vintage . Sincer pe unde am fost eu nu am vazut dealeri ESP , dar nu am fost chiar in multe locuri .

Link to comment
Share on other sites

Daca ma duc in centru promit ca ma uit , ...

 

Ba, esti in Londra?

Daca da, cauta Denmark Street :) (io mi-am footoot diurna acolo de-am halit numa' mac dup-aia)

 

(de la King's Cross cu Oxford, o dai in jos spre Covent Garden si e cred ca a doua la stanga....gasesti acolo tot ce vrea p.... ta...)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

pt ca in acest fanclub nu au postat toti posesorii de ESP imi dau si eu cu parerea ....am si eu un Ltd ec 100 qm ...cu doze bill lawrence...suna prea tare...chit ca e din agathist ...lemnul ...are un sunet cald pe clean ...foarte cald ....(unii spun ca au chorus in ea :))) ...) suna bine sunt foarte multumit de ea ....si cu sigurantza m-ar tenta sa imi mai iau una :) (alta forma bineintzeles).... a da si pe distors suna misto ...:( depinde de cum ii place fiecaruia ..de exemplu la mine suna dirty ca asa imi place sa sune :)

Edited by Nosferatu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.