www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Dream Theater La Budapesta! 06.06.2007


Guest seraphx
 Share

Recommended Posts

Guest Razvain
Exista un zvon conform caruia DT vor veni si pe la noi anu asta, ma simt nevoit sa nu comunic sursa zvonului, dar daca asa va fi, io voi avea orgasme intelectuale multiple.... sa speram ca nu-i doar un zvon...

 

Eu pe langa orgasmele intelectuale voi avea si orgasme spirituale.

Sa speram doar ca va fi dupa 10 iulie, sa scap de bac-ul p****.

 

Din cauza bacului nu pot merge nici la Budapesta. E chilipir biletul ... totusi, e Dream Theater :x

Link to comment
Share on other sites

sperand sa fi retinut corect... iunie-iulie... oricum azi m-am hotarat sa merg si la budapesta... vb lu seraphx, the more, the better... la urma urmei, daca zvonul cu .ro e doar zvon, macar sa nu-i pierd...

Ok, Thanks! Nu trebuie sa-i ratam. Sper sa nu se intersecteze cu Maiden in Bulgaria ca eram pe cale sa merg. :)

Link to comment
Share on other sites

Ok eu pot sa ma duc am totul pregatit dar se pare ca nimeni din cati cunosc nu are bani de bilet si de mers pana acolo... :-( fffffffffffffffffffffffffffffffFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUU*************KKKK.... :) nu vreau sa ma duc singur la un concert DT tocmai in Budapesta.

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx

eu ma duc cu fratemiu dar, am putea sa ne strangem un grup, ceva daca tot ne ducem pe taram maghiar :) , am vz ca si Ionut vrea sa mearga pai pan atunci poate stabilim ceva

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx

eu m-am interesat si cred ca ma duc cu avion-ul, un bilet dus-intors e 1.600.000 lei nush cat ar costa din cta vezi si tu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.