www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Monitoare la super Pret


LORD-C
 Share

Recommended Posts

Dell 21' Flat Trinitron negru - 6.000.000

Dell 21' Flat Trinitron alb - 5.500.000

Dell Flat 19' - 4.800.000

Dell Flat Trinitron17' - 3.000.000

Dell 17' Tub Normal - 2.500.000

 

Monitoarele functioneaza si arata impecabil iar garantia este de 12 luni.

 

Contact - YahooMessenger: ciolanionut@yahoo.com

e-mail: ciolly@hotmail.com

 

Stiu ca nu prea are legatura cu Genul forumului dar poate intereseaza pe cineva :)

Link to comment
Share on other sites

Addicted sa stii ca nu e asa. Am avut in mana 2 Dell-uri(vorbesc de crt-uri. Lcd-uri habar n-am ) Unul de 17" care m-a tinut cred ca 2-3 ani, era Trinitron. Excelent monitorul, culori calde etc. Acum am un Sony de 19". Dar frate-miu are un Dell de 21" exact acelasi model ca si ala al meu numa ca e mai mare. E superb monitorul (mama face paginare si are nevoie de monitor mare ) Nu inteleg de ce esti anti dell?

Link to comment
Share on other sites

Si eu stiam ca Lite-on asta de il am eu e facut dupa nu model identic de la Dell si culmea, ca are chiar tub Dell... poate ma inshel, nu m-am documentat prea mult. La mine un monitor e bun daca se vede asa cum imi place mie si nu e obositor. La servici am un Medion de 19'' care imi place de mor, si nici nu are ecran plat.

Link to comment
Share on other sites

felix, nu exista tub Dell. Dell, Lite-on, Medion, IBM, HP - toti astia nu fac nimica din monitor, doar isi pun brandul pe el. Si preturile mici ale Dell vin mina in mina cu preturile de dumping ale Samsung. Majoritatea americanilor pe care ii stiu au ciuda pe Dell. Chiar au fost votati: "the worst looking laptops"...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hello, Oferta noua. Scuze fiindca nu am mai rasp, dar.... :)

 

Monitoare 21" Flat alb Dell Ultrascan P1110 - 5.600.000 Lei

 

Monitoare 17" Flat Negre Dell P791 si P793 - 3.200.000 Lei

 

Monitoare NEC TFT 1530V 15" - 7.500.000 Lei

 

Mini Laptop Dell Latitude L400 P3 700E (128Sdr / 10Gb Hdd / Cd-rom / Retea / Modem / Tft 12") - 16,990,000 Lei

 

Monit. arata impecabil iar pretul este de invidiat!!!

 

Contact: YahooMessenger - ciolanionut@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.