www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

The Beatles


Guest Wierdguy
 Share

Recommended Posts

Guest Wierdguy

Dupa cum spune in titlu... sunt interesat cam cu cat se vinde o poza cu The Beatles cu autograf(Original, se vede adancimea lasata de pix).Daca e cineva cunoscator...Va rog sa ma ajutati

Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu

vezi sa nu fie fake..sunt sanse mici sa fie originala..daca ...e ..poti sa scoti niste bani frumos. eu in locul tau as pune-o in rama..

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum spune in titlu... sunt interesat cam cu cat se vinde o poza cu The Beatles cu autograf(Original, se vede adancimea lasata de pix).Daca e cineva cunoscator...Va rog sa ma ajutati

 

Iti vand eu poze cu autograf de la cine vrei; autograful e cum vrei tu, pix, creion, stilou etc, doar sa-mi spui ce preferinte ai :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Wierdguy
Iti vand eu poze cu autograf de la cine vrei; autograful e cum vrei tu, pix, creion, stilou etc, doar sa-mi spui ce preferinte ai :)

io nu vreau sa cumpar, ci ma gadnesc sa vand

 

vezi sa nu fie fake..sunt sanse mici sa fie originala..daca ...e ..poti sa scoti niste bani frumos. eu in locul tau as pune-o in rama..

Este cat sa poate de real. Black and white form the 60`s. A trimis tata cand era teenager la nushc e revista si a primit 2 poze cu autograf. cand o sa pun mana pe ele o sa le fac o poza la scanner.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sylviu

intainte sa o vinzi trebuie evaluata sau ceva sa se stabileasca dak e originala, poate un grafolog ceva.. nush :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.