www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Servere Wow


Guest Frusciante19

Recommended Posts

Guest Frusciante19

Stie cineva un server BUN de WoW? Ce parere aveti de Evolva?

Am gasit o gramada pe Wowstatus.net, dar poate imi recomandati voi vreunul..

Mersi

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

Vrei sa joci blizzlike? Vrei sa joci pe funserver (gen ,,am vorbit cu ala care m-a dus la al'lalt si cand am vorbit cu al'lalt am ajuns de la level 1 la 5'')? More importantly, vrei sa joci si TBC?

Link to comment
Share on other sites

Guest Frusciante19

In nici un caz funserver!

 

TBC ce inseamna?

 

Blizzlike foarte vreau!

 

Ce tre' sa schimb in afara de adresa din realmlist.wtf pt. Holy Net, pt ca nu cred ca va merge, am mai incercat cu altele...cand se incarca, tot wow2 evolva scrie pe ecranul de login...ceva nu am facut bine..

Edited by Frusciante19
Link to comment
Share on other sites

In nici un caz funserver!

 

TBC ce inseamna?

 

Blizzlike foarte vreau!

 

Ce tre' sa schimb in afara de adresa din realmlist.wtf pt. Holy Net, pt ca nu cred ca va merge, am mai incercat cu altele...cand se incarca, tot wow2 evolva scrie pe ecranul de login...ceva nu am facut bine..

 

 

TBC = The Burning Crusade

 

cand se incarca iti arata tot evolva pentru ca INCA nu ai intrat prima oara pe server (cred)...iti arata ultimul server pana intri pe server nou si iti faci caracter si joci...daca ai intrat si iti arata tot evolva...nu stiu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

TBC - The Burning Crusade. Stiu un server care te poate servi - TobySmurf. Iti explica ei acolo tot ce trebuie sa faci - si, in umila mea parere, blizzlike cu mai mare acuratete n-am mai intalnit.

Link to comment
Share on other sites

Guest Frusciante19

nu vreau TBC, ca nu am ajuns decat la level 11 cu eroinul meu.

 

Nu exista ceva tool sa portez eroul de pe un server pe altul? As cauta pe google, da poate stiti voi

Edited by Frusciante19
Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

Din cate stiu eu, nu. Tot ceea ce faci ramane in serverul respectiv, mai putin cateva traces pe care le gasesti in folderul WDB. Bottom-line: server nou, character nou.

Link to comment
Share on other sites

Guest Feenix

off topic

 

Buy the game.

 

sau macar joaca pe bune la cineva 2 zile.. si o sa vezi ca ti-l iei singur.

 

Iar faza cu banii... cu foarte mici exceptii (cazuri nefericite) daca te abtii de la x pungi chips + y sticle cola = no problem wow.

 

Ah si pentru cine zice ca e acelasi lucru rugati un adevarat wow player sa va arate un Naxx encounter din death knight wing sau macar un nefarion kill live pe bune, cu teamspeak si tot tacamu' .

 

Just my 2 cents .

 

P.S. Si eu am jucat acu aproape 2 ani pe "blizzlike" ..vreo 2-3 luni..si cand am vazut cum era pe bune ( atuncea..daramite acuma) mi-am luat jocu fara nici un regret.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest ZeroX

Intrati pe Divinity.iad.ro

Cel mai marfa server de WoW TBC...fara lag...fara buguri(sau dak cineva gaseshte cva...cred ca se pot rezolva)...

Restu o sa vedeti voi knd intrati...aaaa si serveru este FUNSERVER:P

Edited by ZeroX
SEO
Link to comment
Share on other sites

Guest headshot

Daca chiar vrei un sv de wow fara buguri, lag si crash, ar trebui sa incerci pe headshotwow.no-ip.org !!!

Edited by headshot
Another SEO lover
Link to comment
Share on other sites

Guest xena
Stie cineva un server BUN de WoW? Ce parere aveti de Evolva?

Am gasit o gramada pe Wowstatus.net, dar poate imi recomandati voi vreunul..

Mersi

 

 

www.tora.srv.ro joaca aici e marfa

Edited by xena
And yet another SEO lover
Link to comment
Share on other sites

Am jucat pe servare private si nu se compara acu am cont platesc intre 500-600 de mii de lei pe luna am un card de student de la brd si platesc prin ala e dif de la cer la pamant cu servarele private. Orcum acu ai 10 zile trial la orcare dintre ele, fie cel original WOW fie Burning Crusade.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest RoB3rTo

Sal00t pplz, eu cu niste prieteni ne`am chinuit putin si tocmai am deschis un nou server de wow blizzlike, si cu ajutorul vostru poate il populam :)

 

Serverul ruleaza pe versiunea 2.1.2, are emulator antrix, e destul de stabil, nu e lag sau delay, avem backup la baza de date in caz de vreo problema nu va luati whipe :)

 

realmlist => natherdrake.no-ip.org

account page => natherdrake.no-ip.org

forumul serverului =>natherdrake.myforum.ro

 

P.S. am dat drumu la server de curand si e cam golut

 

 

Have phun & enjoy !

 

 

.:-=o0 Natherdrake 0o=-:.

Edited by RoB3rTo
no SEO. KThxBye
Link to comment
Share on other sites

Guest goryiri

Server de wow blizzlike, putine buguri,lag foarte mic,admini de treaba.Veti incepe cu lvl 20+200 gold+ un item, de aici incolo urmand sa va descurcati.... Pentru creere de noi conturi Click Here!

P.S. : Nu prea e populatie pentru ca e nou!Dar daca ne veti ajuta si noi va vom respecta!

Link to comment
Share on other sites

Guest RoB3rTo

Natherdrake

 

Server de WoW Tbc, fara buguri la talente/mobi/questuri, blizzlike, nu se da lvl/teleport/bani de la GM, incercam sa strangem o comunitate serioasa de playeri, va asteptam !

 

 

 

Serverul ruleaza pe versiunile 2.1.0, 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3

realmlist => natherdrake.no-ip.org

account page => [url="

Link to comment
Share on other sites

Guest om_foarte_comod

wow-underworld.zapto.org e funserver, faci 70 itr-o zi, kharazanu este deja meeting-place pt hoarda, in rest e "shukar"

 

 

p.s. lasati-va de jocul asta ca va mananca viata si va lasa prea putin timp de cantat si de trait!!! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.