www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Fender Mustang I


Recommended Posts

Pret: 400 RON


Localitate: București


Contact: vladkostea@yahoo.com


Link producator: http://www.guitarshop.ro/amplificator-chitara-fender-mustang-i-v-2-20w_p2648.html


Stare: Uzura normala

Accept schimburi: Nu accept schimburi

Amplificatorul a fost cumpărat de la Guitar Shop în iarna lui 2010 (l-am primit de Crăciun) și a fost folosit doar în casă. Îl vând pentru că a început să adune praf și sunt convins că există persoane care s-ar putea bucura mai mult de el.

 

Este versiunea V1, cu actualizare de firmware făcută ultima dată în vara lui 2016. Funcționează perfect alături de software-ul Fender Fuse și oferă acces la o multitudine de modele de amplificatoare, pedale și alte efecte. L-am folosit pentru a mă obișnui cu efectele și pentru a face mici înregistrări în casă, înainte de a deveni pretențios și de a trece la produse analog.

 

Aș prefera ca amplicitatorul să fie testat înainte de a fi cumpărat și mi-ar face plăcere să invit potențialii cumpărători la mine acasă pentru a discuta. Sunt dispus să fac și livrări în țară, urmând ca viitorul cumpărător să plătească prețul transportului prin curier.

 

Toate piesele sunt originale și nu au fost efectuate reparații sau modificări.

post-15321-0-55732400-1488458298_thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.