www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Doar O Sugestie


Guest domnul Rig
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest Morgan

ca sa nu deschid alt topic, ma gandeam ca ar fi frumos sa se adauge o sectie la forumul de recenzii, in care lumea sa-si spuna parerea despre chitari sau scule pe care nu le detin, ci doar le-au probat. Ar fi folositor ca anexa la threadurile "ce chitara sa-mi iau" si "ce amp sa-mi iau"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
regulament. te mananca palmele?

 

 

Nu. Caut modalitati de aparare. Apropo de offtopicul meu:

 

Scopul acestor forumuri este de a facilita schimbul de informatii - intre membri - despre chitara, instrumente muzicale si muzica in general, alte subiecte de discutii fiind totusi in general tolerate. Este de preferat ca mesajele scrise de membri sa aduca un plus de valoare in discutiile in care apar.

Link to comment
Share on other sites

cred ca asta e ceea ce nu ai stiut tu pana acum pe acest forum. dar acum ai aflat. sa te vedem mai departe. ce pacat totusi ca valoarea e o chestie relativa...

 

Este de preferat ca mesajele scrise de membri sa aduca un plus de valoare in discutiile in care apar.
Edited by Faust
Link to comment
Share on other sites

Era vorba despre ceva specific. Nu discutam in general.

 

Stiu, vrei sa te plangi la doamna invatatoare ca ai luat warn. Apoi a venit glass si ti-a inchis topicul. Ce n-ai inteles tu e ca moderatorii gazduiesc forumul la ei acasa pe propria masina si pot sa dea warn si ban dupa bunul plac fara sa trebuiasca sa-ti dea tie sau altcuiva explicatii. Si oricum, aici pe forum sunt destui care considera ca orice warn la adresa ta e binevenit. E imaginea pe care ti-ai creat-o singur.

Edited by Faust
Link to comment
Share on other sites

Stiu, vrei sa te plangi la doamna invatatoare ca ai luat warn. Apoi a venit glass si ti-a inchis topicul. Ce n-ai inteles tu e ca moderatorii gazduiesc forumul la ei acasa pe propria masina si pot sa dea warn si ban dupa bunul plac fara sa trebuiasca sa-ti dea tie sau altcuiva explicatii. Si oricum, aici pe forum sunt destui care considera ca orice warn la adresa ta e binevenit. E imaginea pe care ti-ai creat-o singur.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Morgan
atentie! subiectivismul incepe sa atinga cote cam periculoase pe RGC, iar ce zice Faust e o porcarie gratuita.

 

nu te-ai obisnuit pana acum?

 

Si mi se pare mai grava discriminarea care se face pe forum, mai ales acei moderatori care haituiesc membri nevinovati ai forumului.

Link to comment
Share on other sites

nu te-ai obisnuit pana acum?

 

Si mi se pare mai grava discriminarea care se face pe forum, mai ales acei moderatori care haituiesc membri nevinovati ai forumului.

 

 

Vorbesti ca Vadim. :) Daca nu dai nume nu se pune. :)

Miroase a inceput de revolta pe aici. :)

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest Morgan
Vorbesti ca Vadim.

 

o iau ca pe un compliment

 

Daca nu dai nume nu se pune.

 

O sa dau si nume cand ma plictisesc de forum... oricum stie toata lumea la cine ma refer.

 

Miroase a inceput de revolta pe aici.

 

macar aici daca in alta parte nu

Link to comment
Share on other sites

o iau ca pe un compliment

 

O sa dau si nume cand ma plictisesc de forum... oricum stie toata lumea la cine ma refer.

 

macar aici daca in alta parte nu

 

 

N-am vrut s-o iei ca pe o jignire. :( Doar ca pe o gluma. :)

 

Cred ca da. :)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.