www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

am nevoie de voturi :D


Jewelia
 Share

Recommended Posts

Salut! Azi am fost la emisiunea lui maruta, am fost 6 concurenti, din care numai 3 vor merge mai departe. Ca sa merg mai departe am nevoie de voturile voastre. Trimiteti astazi pana la ora 24:00 un e-mail cu textul "Iulia" la voteaza@gmail.com. Ca sa ascultati melodii cu mine intrati pe www.myband.ro/jewelia. Va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Emisiunea o puteti gasi in arhiva tvr. Linkurile catre paginile celoralalti concurenti nu le stiu. Fiti siguri ca toti procedeaza la fel...am vazut cu ochii mei. In timpul emisiunii s-a votat prin sms, eu am fost ultima care a cantat - deci am fost dezavantajata din start. Nu am obligat pe nimeni sa voteze. Daca vreti sa ma ajutati... va voi fi recunoscatoare :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

e normal sa se intample asa :) fiecare isi anunta prietenii :) dar nu e fair play..:) si dupa parerea mea n-ar trebui sa te cobori la nivelul asta ...

 

-oricum eu ma retrag din discutie... la urma urmei fiecare cu constiinta lui :().....

 

 

ps: nu e nimic personal...

Link to comment
Share on other sites

Guest miriapod

unul si de la mine :) tocmai am terminat de vazut emisiunea (http://tvr.ro/webcast/inregistrari.php#), deci am votat in cunostiinta de cauza. felicitari pentru aparitie, erai cea mai draguta si mai finuta de acolo si ai cantat foarte frumos, o sa ai un plus cred pentru faptul ca piesele erau compozitii proprii.

misto concurentii - daca ar fi dupa mine as alege pe tine, pe rucsandra si pe krisztian.

multa bafta la votare, desi parerea mea e (asa din experienta) ca la chestii de genul asta tot "juriul" conteaza (maruta si moga).

 

 

ps ce par lung ai :)

Link to comment
Share on other sites

Guest miriapod

mersi :)

si sa ne anunti care-i rezultatul, oricare ar fi el

succes inca o data (in masura in care inregistratul la moga in studio chiar o sa te ajute :))

Link to comment
Share on other sites

mersi :(

si sa ne anunti care-i rezultatul, oricare ar fi el

succes inca o data (in masura in care inregistratul la moga in studio chiar o sa te ajute :))

 

Well, multumesc inca o data celor care au votat.... din pacate, prima fata care a cantat, a avut mai multi prieteni care au trimis mailuri :)

Deci cei care merg mai departe sunt shobo si ruxandra (dupa parerea mea ei chiar meritau) si noemi (no comment).

 

PS: Cred ca se poate inchide topic-ul, ca nu mai am nevoie de voturi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.