www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mooer King Asembly Chorus


Recommended Posts

si nu o zic cu rautate dar e noua 315 lei.

S-au vandut pedale si la jumate de pret,e criza,mai lasa din pret,numai este noua,chiar daca ai folosit-o foarte putin.

 

Daca te intereseaza sa cumperi si vrei sa discutam pretul, o facem in privat, daca e criza, nu ma intereseaza, iar chorusul e nou si la thomann mai pune si transportul.

 

Cu scuze faţă de OP, nu cred că este o poluare de topic ci o postare în interes public, pentru toţi cei care citesc anunţul. De aceea cred că observaţia lui The Outsider este justă şi oportună pe thread, şi nu în privat. Iată pentru cine vrea, preţuri comparative la diverse pedale Mooer în România:

http://www.fly-music.ro/739-pedale-de-efect-pt-chitara#/producator-mooer

Ca idee, am avut la un moment dat un Mooer trelicopter, foarte ok ca sunet, marele avantaj e însă dimensiunea redusă.

Baftă la vânzare!

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru observatiile voastre "in interes public" dar atata timp cat nici unul dintre voi cei care ati facut oservatiile nu ati venit cu o propunere de a discuta pretul pe privat o consider o poluare de topic si cred ca cel mai bine ar fi sa cumparati din magazine. Nu cred ca in regulamentul acestui forum este mentionat undeva ca o pedala, noua, in cutie, nefolosita trebuie sa o vand la jumatate de pret. Va rog mult, daca aveti ceva concret sa-mi spuneti puteti sa o faceti si la telefon, putem discuta, daca nu, nu mai incarcati topicul cu "observatii juste si oportune". Va multumesc. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.