www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Korg X3 Vintage Synth - Pret


lukeblue
 Share

Recommended Posts

Korg X3 Vintage Synth.

 

Il dau la pretul la care il dau pentru ca primul F nu mai face contact .

 

Estetic, arata excelent cool.png.pagespeed.ce.7xhwx1RZQs.png

 

 

Preturi ebay :

 

http://www.ebay.com/itm/VINTAGE-KORG-X3-61-KEY-KEYBOARD-IN-BOX-/201277736368?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2edd1685b0

 

http://www.ebay.com/itm/Korg-X3-Condicion-Perfecta-Sonidos-del-N364-/191508344811?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2c96c96feb

 

 

Pret : 350 EUR

post-243-0-04163100-1423656315_thumb.jpg

Edited by lukeblue
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Cand vinzi ceva te uiti cat valoreaza pe piata, nu cat ai vrea tu sa i-ai pe el, ca altfel cu el ramai. Daca cumperi ceva ce peste cv timp stii ca vinzi, vezi intai cat coosta second hand apoi decide ce model sa cumperi. Sfatul meu. Eu am gasit preturi mai mici la Korg X3 si total functional cu husa, deci pretul e exagerat. Salut!

Link to comment
Share on other sites

Multumesc foarte fain :), chiar nu stiu cum de nu m-am gandit, dar ai fi putut sa citesti un anunt inainte sa scrii la intamplare.

E mai complicat, stiu, dar ai fi vazut, spre suprinderea ta, ca sunt puse link-uri; culmea, din piata.

E exact cum zici ca e exagerat, mai putin partea cu exagerat, pretul de fata  <<<  piata, deci poate exagerat de mic. Te salut si sfatul meu e sa fii te rog mai atent pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.