www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Azi,17 XII la 16:00 documentar queen pe Tvr1


Madden
 Share

Recommended Posts

Foarte interesant si emotionant documentarul...

Tot respectul meu pt una din cele mai tari trupe din istoria muzicii..

RIP Freddy..un mare mare vocalist.(au trebuit sa schimbe astia tonalitatile la cantecele din concertul ala in memoriam ca nu puteau vocalii sa cante ca el)

Link to comment
Share on other sites

O fi avut Freddie SIDA, dar vocalu actual este un mare popo. La concertul ala tribute vh1 a violat toate piesele. :)

Care vocalul actual ca trupa oficial nu mai are nici un solist vocal. Canta ocazional cu diversi....pana cum mi se pare ca cel mai bine s-a achitat de datorie \george michael. Momentan sunt in turneu cu paul rodgers in calitate de solist ...si deh...piesele nu sunt pentru el din pacate.

Link to comment
Share on other sites

SIDA se ia prin ORICE fel de contact sexual + sange..... si de fapt se ia virusul HIV care produce boala SIDA

 

p.s. i hope u'r still a virgin :)) (peste tot :) )

 

 

p.s. nu te supara georgica ...dar e pericolos sa nu stii chestii dastea......deocamdata pana se gaseste un remediu....acum tot se moare din ea .. ( din sida)

Edited by Burb
Link to comment
Share on other sites

foarte interesant documentarul

un mister ma framanta...cum a luat Freddie SIDA? parca era homosexual, asa-i?

 

very good sherlock...all my life i wantid to be smart and not dumb, but it's hard to be smart.

 

no offence dude, dar nu m-am putut abtine :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.