www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Midnight Wine Burst

Newcomers
  • Posts

    23
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Midnight Wine Burst

  1. Pe Gibsonul lui Freddy am cantat de mai multe ori. Este un Standard cu Batwing Pickguard si suna extraordinar!
  2. Öcsi Egri avea si el un Gibson SG (Special) la inceputul anilor 70. A cantat pe el, p.a. in turneu cu formatiile Mondial si Catena. Din pacate l-a vandut ceva mai tarziu, pentru ca-l enervau P90-urile...
  3. Lynyrd Skynyrd live @ MHP Arena Ludwigsburg, 29.04.15 LB.
  4. Thumbs up! Gesendet von iPhone mit Tapatalk
  5. Gesendet von iPhone mit Tapatalk
  6. Tropea - Santa Maria dell'Isola
  7. Odihneasca-se in pace! ◼️ Gesendet von iPhone mit Tapatalk
  8. Midnight Wine Burst

    Bancuri

    1970. Un tânăr cu plete este abordat de trei milițieni: - Tovarășe, ce-i cu părul ăsta lung? În dubă cu tine, să te tundem! Pletosul încearcă să o dea pe filosofie, comunism etc.: - Tovarăși milițieni, dar și Marx, Engels aveau plete...! - Lasă, lasă, îi prindem noi și pe ăștia!
  9. https://vimeo.com/138332377
  10. https://www.youtube.com/watch?v=NH5wbYP5xkQ
  11. https://www.youtube.com/watch?v=NH5wbYP5xkQ
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.