www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Need_a_Fender

Newcomers
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Need_a_Fender last won the day on March 10 2021

Need_a_Fender had the most liked content!

Profile Information

  • Location
    Bucuresti

Other Information

  • Band
    -
  • Gear
    -

Recent Profile Visitors

2109 profile views

Need_a_Fender's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • Conversation Starter Rare
  • Dedicated Rare
  • First Post Rare
  • Week One Done
  • One Month Later

Recent Badges

8

Reputation

  1. Salutare, daca aveti ceva de care vreti sa scapati, dati-mi de veste! Multumesc frumos!
  2. M-ar interesa comboul din titlu, daca il are cineva. Va multumesc frumos!
  3. 4. JOYO JF - 316 Future Chorus Vandut 5. JOYO JF - 312 Pipebomb (compresor) Vandut 13. TC Helicon Mic Mechanic 2 (efect voce) Vandut
  4. Vand o chitara PRS SE Mark Tremonti VC, pe care nu am apucat sa o folosesc. E impecabila, vine cu husa si alte lucruri pe langa. Pretul este usor negociabil, accept unele schimburi, in special cu modele Fender Telecaster, inclusiv cu diferenta din partea mea. Prefer predare personala in Bucuresti. Va multumesc frumos!
  5. Vand mai multe pedale, folosite foarte rar, fara a fi scoase din casa. 1. JOYO JF - 314 Husky Drive (Drive) 150 RON https://www.muziker.ro/joyo-jf-314-husky-drive 2. JOYO JF - 325 Molo - Trem (Tremolo) 150 RON https://www.joyoaudio.co.uk/joyo-jf-325-molo-trem-tremolo-ironman-mini-guitar-effects-pedal 3. JOYO JF - 304 Time Magic (Delay Analog) 150 RON https://kytary.ro/joyo-jf-304-time-magic/HN159295/ 4. JOYO JF - 316 Future Chorus 150 RON https://www.muziker.ro/joyo-jf-316-future-chorus?gclid=Cj0KCQjwi7yCBhDJARIsAMWFScOBcFJeN06i7fLFg0KVjfElgaF3BZWKcjWTlJLfpqviNr1rfArkGd4aAlRpEALw_wcB 5. JOYO JF - 312 Pipebomb (compresor) 150 RON https://kytary.ro/joyo-jf-312-pipebomb/HN191989/ 6. MOOER MAC1 Acoustikar (Acoustic simulator) 150 RON https://www.mcmusic.ro/efecte/mooer-mac1-acoustikar-pedala-simulator-chitara-acustica.html?gclid=Cj0KCQjwi7yCBhDJARIsAMWFScOOEN0OmYHh9dGmqiUIfwxZCHdV1IzfcLSBV6MM4U3FkcmsQY4YUpgaAkuVEALw_wcB 7. CALINE CP - 43 Pegasus Overdrive (clona Klon Centaur) 200 RON https://kytary.ro/caline-cp-43-peagasus/HN198539/?gclid=Cj0KCQjwi7yCBhDJARIsAMWFScO4wgXaZY9mZbuxL7frwf8UMWyH9i73eJ9vTnYQubfhHYJCrfGO4SwaAuEaEALw_wcB 8. CALINE Crazy Cacti CP - 20 (Overdrive) 150 RON https://kytary.ro/caline-cp-20-crazy-cacti/HN197950/ 9. Harley Benton CS - 5 Compressor Sustainer (compresor) 150 RON https://m.thomann.de/ro/harley_benton_custom_line_cs_5_compressor.htm 10. JOYO JFMK Lion's Roar Mike Kerr Signature Drive 150 RON https://www.artistguitars.com.au/buy/Joyo-JFMK-Lion's-Roar-Mike-Kerr-Signature-Pedal-/14813 11. VOX Cooltron Brit Boost 250 RON https://www.mcmusic.ro/efecte/vox-cooltron-ct-03bt-brit-boost-pedala-booster.html 12. ROCKTRON Zombie Rectified Distorsion 250 RON https://www.musicstore.com/en_OT/EUR/Rocktron-Zombie-Rectified-Distortion-Pedal/art-GIT0006394-000 13. TC Helicon Mic Mechanic 2 (efect voce) 350 RON https://www.muziker.ro/tc-helicon-mic-mechanic-2?gclid=Cj0KCQjwi7yCBhDJARIsAMWFScOUoevdUUn4YkEiNxqKP-ZnEGMb264eh7G62blJ8rWij_HkGkk6_QQaAlgZEALw_wcB 14. VALETON Pole Position (switcher) 250 RON https://www.sonicake.com/products/pole-position Preturi negociabile, accept si unele schimburi (corpuri telecaster, locking tuners etc.) Prefer predare personala in Bucuresti. Va multumesc frumos!
  6. Salut, vand un amplificator ideal pentru orice dormitor, si nu numai. E foarte putin folosit, acesta fiind si motivul pentru care m-am decis sa renunt la el. Prefer predare personala in Bucuresti. Multumesc frumos!
  7. Salut, cumpar un corp de telecaster, daca are cineva din intamplare. Va multumesc frumos.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.