www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Need_a_Fender

Newcomers
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2
  • Feedback

    100%

Need_a_Fender last won the day on March 10

Need_a_Fender had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

About Need_a_Fender

  • Rank
    Nou Venit

Profile Information

  • Location
    Bucuresti

Other Information

  • Band
    -
  • Gear
    -

Recent Profile Visitors

1560 profile views
  1. 4. JOYO JF - 316 Future Chorus Vandut 5. JOYO JF - 312 Pipebomb (compresor) Vandut 13. TC Helicon Mic Mechanic 2 (efect voce) Vandut
  2. 2. JOYO JF - 325 Molo - Trem (Tremolo) Vandut
  3. Schimb un partscaster - grif Fender, cheite, control plate, poturi, knoburi fender, corp ash single bound, doza DiMarzio Chopper T. Corpul a suferit multiple modificari de-a lungjl timpului, vizibile. Bridge top loader. Prefer predare personala in Bucuresti. Va multumesc frumos!
  4. Vand o chitara PRS SE Mark Tremonti VC, pe care nu am apucat sa o folosesc. E impecabila, vine cu husa si alte lucruri pe langa. Pretul este usor negociabil, accept unele schimburi, in special cu modele Fender Telecaster, inclusiv cu diferenta din partea mea. Prefer predare personala in Bucuresti. Va multumesc frumos!
  5. Vand mai multe pedale, folosite foarte rar, fara a fi scoase din casa. 1. JOYO JF - 314 Husky Drive (Drive) 150 RON https://www.muziker.ro/joyo-jf-314-husky-drive 2. JOYO JF - 325 Molo - Trem (Tremolo) 150 RON https://www.joyoaudio.co.uk/joyo-jf-325-molo-trem-tremolo-ironman-mini-guitar-effects-pedal 3. JOYO JF - 304 Time Magic (Delay Analog) 150 RON https://kytary.ro/joyo-jf-304-time-magic/HN159295/ 4. JOYO JF - 316 Future Chorus 150 RON https://www.muziker.ro/joyo-jf-316-future-chorus?gclid=Cj0KCQjwi7yCBhDJARIsAMWFScOBcFJeN06i7fLFg0KVjfElgaF3BZWKcjWTlJLfpqviNr1rfArkGd4aAlRpEALw_wcB 5. JOYO JF - 312 Pipebomb (compresor) 150 RON https://kytary.ro/joyo-jf-312-pipebomb/HN191989/ 6. MOOER MAC1 Acoustikar (Acoustic simulator) 150 RON https://www.mcmusic.ro/efecte/mooer-mac1-acoustikar-pedala-simulator-chitara-acustica.html?gclid=Cj0KCQjwi7yCBhDJARIsAMWFScOOEN0OmYHh9dGmqiUIfwxZCHdV1IzfcLSBV6MM4U3FkcmsQY4YUpgaAkuVEALw_wcB 7. CALINE CP - 43 Pegasus Overdrive (clona Klon Centaur) 200 RON https://kytary.ro/caline-cp-43-peagasus/HN198539/?gclid=Cj0KCQjwi7yCBhDJARIsAMWFScO4wgXaZY9mZbuxL7frwf8UMWyH9i73eJ9vTnYQubfhHYJCrfGO4SwaAuEaEALw_wcB 8. CALINE Crazy Cacti CP - 20 (Overdrive) 150 RON https://kytary.ro/caline-cp-20-crazy-cacti/HN197950/ 9. Harley Benton CS - 5 Compressor Sustainer (compresor) 150 RON https://m.thomann.de/ro/harley_benton_custom_line_cs_5_compressor.htm 10. JOYO JFMK Lion's Roar Mike Kerr Signature Drive 150 RON https://www.artistguitars.com.au/buy/Joyo-JFMK-Lion's-Roar-Mike-Kerr-Signature-Pedal-/14813 11. VOX Cooltron Brit Boost 250 RON https://www.mcmusic.ro/efecte/vox-cooltron-ct-03bt-brit-boost-pedala-booster.html 12. ROCKTRON Zombie Rectified Distorsion 250 RON https://www.musicstore.com/en_OT/EUR/Rocktron-Zombie-Rectified-Distortion-Pedal/art-GIT0006394-000 13. TC Helicon Mic Mechanic 2 (efect voce) 350 RON https://www.muziker.ro/tc-helicon-mic-mechanic-2?gclid=Cj0KCQjwi7yCBhDJARIsAMWFScOUoevdUUn4YkEiNxqKP-ZnEGMb264eh7G62blJ8rWij_HkGkk6_QQaAlgZEALw_wcB 14. VALETON Pole Position (switcher) 250 RON https://www.sonicake.com/products/pole-position Preturi negociabile, accept si unele schimburi (corpuri telecaster, locking tuners etc.) Prefer predare personala in Bucuresti. Va multumesc frumos!
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.