www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Patch-uri Gt-6


Guest mateiutzu
 Share

Recommended Posts

Guest mateiutzu

Va salut !

 

Am si eu o problema in legatura cu GT-6. Am cautat pe net setari pt. acest procesor si nu am gasit decat niste patch-uri. Dupa-aia am inteles ca imi trebuie o placa midi ca sa conectez procesorul la pc si sa uploadez aceste patch-uri. Dar eu nu am asa ceva, dar am gasit pe site un software care "citeste" fisierele .syx, astfel incat sa mi le afiseze pe ecran sub forma de setari manuale.

 

Ma poate ajuta cineva cu acest soft, pt. ca pe site link-ul e cam dead :)

Sau daca are altcineva setari cat mai misto pt. clean , distors ... sa ma ajute si pe mine. PLS.

P.S. Daca aveti setarile la melodiile U2 m-ati ajuta super mult (Where The Streets Have No Name, Bad, Pride, With Or Without you, All I want is you.)

 

Va multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Salut Matei, eu am ajutat cu patch-urile respective pe cativa useri RGC (ex. Comanel). Eventual contacteaza-l ca sa-ti spuna cum a facut el, la instalare

 

Daca vrei patch-urile, contacteaza-ma te rog pe msgr

 

Daca vrei o mostra de patch U2, AICI este una :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Xirallic

nu toate placile de baza au midi..nici eu nu am midi pe placa de baza.dar poti sa folosesti un soundblaster de ala de 10 euro...pt midi.merge.asa am avut si eu pt line 6 pod Xt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.