www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Nirvana - Polly (wants A Crack Whore) :>


Guest djinn
 Share

Recommended Posts

Guest Baumwolle

Frumosa interpretare, placut timbrul vocii, insa, asa cum a spus cineva mai sus, nu se simte omul din spatele cantarii.

Link to comment
Share on other sites

Guest djinn

in ce sens sa personalizez, adica sa pun niste "floricele" originale? as putea sa fac asta. nu inteleg faza cu omu din spatele cantarii. e monoton sau cum?

merci mult de commenturi :)

Edited by djinn
Link to comment
Share on other sites

Guest djinn
Adica sa pui mai mult suflet/emotie asa cum facea si cel care canta piesa asta in original, pe vremuri.

Tu ai o voce buna si cred ca ai putea sa ii dai mai mult feeling, oricum mie imi place cum canti.

Succes!

 

asta era, pai eu am incercat sa reproduc cantecul asa cum e pe youtube http://youtube.com/watch?v=Jmj7Z-ZElFg. Cred ca ar fi fost mai bine daca as fi lungit notele un pic, dar am incercat sa semene cu asta. Asculta aia.

Link to comment
Share on other sites

Stai linistit ca l-ai reprodus bine, ai spus ca ai si microfon prost asa ca din punctul meu de vedere ti-a iesit ok.

Mai asteptam si alte piese de la tine, eventual ceva compozitii proprii? :)

 

hai ca ne-ai starnit interesul.ceva propriu? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest djinn
hai ca ne-ai starnit interesul.ceva propriu? :)

 

am ceva, da vreau sa le fac cu un prieten, ca nu are farmec sa faci tu tot. mie imi place grunge gen Alice in Chains, si cateva de la Pearl Jam, si System of a down iara cateva.

Daca iese ceva, o sa le pun aici pe forum. Misto sa fii "apreciat" de oameni care au de-a face cu muzica.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.