www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Are Cineva Acest Device ? Bbe Opto Compressor !


Recommended Posts

ideea este ca as vrea sa probez o asemenea pedala:



BBE opto stomp compressor



ma intereseaza in special varianta din prima poza, cea cu litere rosii, dar si celelalte doua variante...



daca ma poate ajuta cineva STRICT DIN BUCURESTI !!!



ATENTIE ! VREAU DOAR SA PROBEZ ACEST EFECT ! daca e bun pentru ce vreau eu, atunci o sa-mi cumpar unul.



poate e cineva amabil sa ma ajute. NU MA INTERESEAZA ALTE MODELE DE COMPRESOARE !



merci mult. astept detalii in mesaj privat.


Link to comment
Share on other sites

 

ideea este ca as vrea sa probez o asemenea pedala:

BBE opto stomp compressor

ma intereseaza in special varianta din prima poza, cea cu litere rosii, dar si celelalte doua variante...

daca ma poate ajuta cineva STRICT DIN BUCURESTI !!!

ATENTIE ! VREAU DOAR SA PROBEZ ACEST EFECT ! daca e bun pentru ce vreau eu, atunci o sa-mi cumpar unul.

poate e cineva amabil sa ma ajute. NU MA INTERESEAZA ALTE MODELE DE COMPRESOARE !

merci mult. astept detalii in mesaj privat.

 

 

UP! astept mesaje, DOAR DE LA PERSOANE DIN BUCURESTI ! DOAR DE LA CEI CARE AU UNUL DINTRE ACESTE MODELE !

 

IN SPECIAL CEL DIN PRIMA POZA !

Link to comment
Share on other sites

merci mult. o sa incerc. pana una alta, caut modelele de la BBE pt. ca un muzicutist american pe nume Jason Ricci, foloseste acest model, varianta veche(cel cu litere rosii) si din spusele lui, merge cel mai bine in combinatie cu microfon de muzicuta...

 

se pare ca este modelul care lasa cel mai bine semnalul de microfon sa treaca si "coloreaza" sau afecteaza cel mai putin semnalul de microfon...

 

pe de alta parte... unde imi recomanzi sa incerc modelul mentionat de tine ???

 

faza e ca as vrea sa-l pot testa pe sculele mele, fara sa merg cu ele la un magazin...ca-s cam multe si cam grele ! :);)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.