www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cumpar Scaun Tobe (Ieftin)


Recommended Posts

Salutare,

 

M-ar interesa un scaun ieftin pentru tobe. Il voi folosi ocazional acasa la niste tobe electronice deci nu e foarte important sa fie cel mai comod, usor sau rezistent, nici cel mai frumos sau de firma. Ideea e sa suporte spre suta de kile, sa fie in stare buna, reglabil pe inaltime si sa nu coste prea mult pentru ca in ceea ce ma priveste nu s-ar justifica investitia (pot sa bat si de pe scaunul de birou sau de pe canapea).

 

Am gasit nou in magazin si la 100 ron deci ma astept sa dau tot atat sau mai putin pe unul second. Nu veniti cu oferte de scaune adevarate pentru ca nu ma intereseaza si nici nu voi da pe scaun cat am dat pe tobe :)

 

Multumesc anticipat

Edited by sam
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare,

 

M-ar interesa un scaun ieftin pentru tobe. Il voi folosi ocazional acasa la niste tobe electronice deci nu e foarte important sa fie cel mai comod, usor sau rezistent, nici cel mai frumos sau de firma. Ideea e sa suporte spre suta de kile, sa fie in stare buna, reglabil pe inaltime si sa nu coste prea mult pentru ca in ceea ce ma priveste nu s-ar justifica investitia (pot sa bat si de pe scaunul de birou sau de pe canapea).

 

Am gasit nou in magazin si la 100 ron deci ma astept sa dau tot atat sau mai putin pe unul second. Nu veniti cu oferte de scaune adevarate pentru ca nu ma intereseaza si nici nu voi da pe scaun cat am dat pe tobe :)

 

Multumesc anticipat

am eu unul de la un set de Alesis. 80 lei. In stare foarte buna.

 

Catalin Gurau

0723561775

office@tobosar.ro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Tu ai tobe electronice , nu te-ar incurca un scaun normal daca iti dai toate pad-urile mai jos pe rack . Parerea mea e ca te complici degeaba .

 

Am incercat mai multe scaune normale si cel mai mult ma deranjeaza ca nu sunt reglabile pe inaltime. Iar cele care sunt (cele de birou) sunt pe roti si iarasi n-am facut nicio afacere.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.