www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Invata sa canti


SolDiez
 Share

Recommended Posts

Primul meu post aici daca nu ma insel :( Salut tuturor si as vrea o parere: Am o chitara de vreo 4 luni de zile defapt e a 2-a da prima a fost furata in vama...Ma rog de 1 ora am inceput cu profesorul B) Si m-am apucat de un program care sa faca mai usor invatatul la chitara si dupa fiecare lectie invatata updatez programul si sa devina un fel de "manual" pt chitara...profesor virtual sa zic asa :) Sunt o groaza de lectii pe net da de la cap la coada nu prea gasesti si m-am gandit ca ar fi o idee buna un program ca ar avea mai multe flexibilitati cu exemple sunete etc si ar fi mai folositor decat o simpla lectie de pe internet. Pana acum am facut o mare parte din el cu cateva chestii folositoare mai am de adaugat lectiile. Daca vi se pare buna ideea voi pune o arhiva cu programul facut pana acum :):)

Link to comment
Share on other sites

Am pus programul...bucata de program...e facut in AutoIt ca are sintaxa usoara si e puternic zic eu :) Asta e doar un demo ca notele sunt inregistrate de pe clasica mea Stagg care era cam dezacordata pe moment...defapt de obicei :)) Nu m-am apucat demult nici cu programarea dar sper sa mearga treaba :)

Trebuie dezarhivat inainte

Edited by Kreatorul
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.