www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Rocktron Chameleon 2000 Usa.


Les Paul 1960
 Share

Recommended Posts

Schimb rocktron chameleon 2000 USA plus transformatorul de rigoare (110-220) cu o chitara tip strat/tele/lp/sg sau chiar in gen es335.(Vintage/Squier/Epiphone), de preferinta single coil deoarece duc lipsa de asa ceva.

Ibanez am, asa ca nu mai am nevoie de altul, doar daca sunt foarte atras de un superstrat si are doar 22 de taste, mai discutam.

Se schimba in Bucuresti.
Jucaria este un efect de rack cu 4 ''canale'' si efectele de baza: reverb, delay, tremolo, chorus, pitch shift plus phaser, noise reduction si flanger daca imi aduc bine aminte.

 

Pret pentru schimb: 1300-1400 ron.

Pret de vanzare: 700 ron.

 

O zi faina.

Edited by Les Paul 1960
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am uitat sa specific, are o dinamica foarte buna pentru un procesor, bate la fund gt-8 (l-am avut), doar vox tonelab LE s-a comportat un pic mai bine pe partea de clean, ca si dinamica.

Gain cat cupride, iar canalul ce copiaza JCM-ul, este foarte fain, cel de mesa are gain cat casa, plus posibilitate de scoop, fara sa folosesti eq-ul din dotare.

Unul dintre cele 4 canale are si posibilitate de bright switch, parca cel ce simuleaza bassmanul, sau ce vrea sa fie ala.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.