www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Unplugged - Blues, Rock & More


Guest Baumwolle
 Share

Recommended Posts

Guest Baumwolle

Va asteptam martea viitoare, 12 decembrie, la a treia editie a spectacolului ad-hoc UNPLUGGED - Blues, Rock & More. Maretul eveniment va avea loc in clubul Big Mamou, primele acorduri incepand la ora 20.30. Intrarea este libera. Va vom prezenta nemuritoare cantece vocal-instrumentale, asa ca incalziti-va corzile vocale si cantati cu noi!

 

 

PS: Multumim pe aceasta cale lui Cyfer, care a fost dragut si ne-a lasat sa ne destrabalam in voie. :)

 

PPS: Vom canta melodii foarte grele! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Pfai... A fost o atmosfera extraodinara, eu unul m-am simtit foarte bine. Publicul a facut jumatate din spectacolul serii, va multumim! :)

 

Tin sa le multumesc domnisoarelor Miriapod si Georgiana, lui Iulian, Vlad si, nu in ultimul rand, lui Cyfer, Cearny si Burb. Fara voi n-ar fi iesit nimic, jos palaria! :)

 

Ne vedem in 2007! :)

unplugged3_jam_cyfer_1212.rar

Link to comment
Share on other sites

Bulaaaaan!!! Super smecher unpluggedu'!!! Ma asteptam sa bagati VOI mai mult, dar a iesit misto oricum! Tre' sa mai facem unu pana se termina anu'!

Respect:Burb,Bumbacu,Irina, Georgiana, Cearny, Cyfer+Americanii

 

 

P.S. : Blida, te-ai uitat!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Overall, nu a fost rau de loc ...

 

Cyfer, as usual, saves the best for last.

Mi'a placut si ala care a cantat country (si ala era american ? )

 

But you guys have no excuse. Cum ati putut sa macelariti in halu ala piesele ? (Living on a Prayer, Used to Love Her, Cocaine, Layla, (si Zombie) - ca restu au sunat bine) :)

 

BTW, Voi astia 2 mai forumisti (Burb&Bumbac), mi se parea doar mie, sau voi nu ati fi putut conduce legal aseara ?

Link to comment
Share on other sites

Ei si tu acum, pe ceva mai gustos... B)

 

2 Saniuitze! :(

 

On topic: Come to think about it, au fost unele mici nesincronizari intre Bumbacu si Cearny(parca pe Livin' on a prayer)+ "nenea" blond nu prea se potrivea cu vocea(parea usor nesigur pe vocea lui; s-a vazut la "Sweet Home Alabama" si "Layla").

Mi s-a zbarlit parul pe ceafa cand a cantat Miriapod ( :) ). Apoi din nou cand a cantat "nenea" din Philly (again :) ) si nu in ultimu' rand, la jamu de sfarsit (Cyfer cu Burb& Co :) ).

Good Job! Keep it up!!!

Link to comment
Share on other sites

 

BTW, Voi astia 2 mai forumisti (Burb&Bumbac), mi se parea doar mie, sau voi nu ati fi putut conduce legal aseara ?

 

;):o:ok:;)

 

eu l=am condus pe lambrino cu masina la mine acasa ..noroc ca eram in dreapta B);)

 

...oricum nu am fost prea beat ( cred :) .....isi mai aduce aminte cineva ceva??? :( ) glumeam :yay::yay::drunk:

 

 

 

p.s. ba da nimeni nu a zis nimic de piesa mea ( theme from the godfather) .....macar ceva d ideee daca piesa nu a sunat stralucit... :):)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.