www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Seymour Duncan Tweak Fuzz


Recommended Posts

Pret: 200 RON


Localitate: Craiova


Contact: 0761 160 333


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Accept schimburi
Salut! Recent am intrat in posesia acestei pedale si este impecabila insa nu mai are cutie originala. Am mai avut fuzz-uri si ba sunau anemic, ba gaseai mereu ceva de comentat si asta dupa multa reglaje. Fiind si un efect mai "sensibil", lumea este foarte critica si selectiva. Tweak Fuzz-ul pot spune ca e excelent. Nu stiam la ce sa ma astept si citisem unele review-uri ciudate legate de volum insa surpriza. Volumul merge destul, nu am putut trece de ora 12. Tweak-urile sunt geniale, schimba tonul de la spart la mega plin fuzz si acoperi orice gust vrei cu ele. Reglajele din poza sunt cele care mi-au placut cel mai mult. Fuzz-ul in sine suna foarte foarte bine, poti folosi cam orice reglaj ii faci. Cam asa in mare.

Pretul este de 200 lei fara negocieri, pedala isi face fiecare ban si nu ma grabesc sa o dau, ma mai joc fericit cu ea :D . Banii pot fi depusi intr-un cont pentru a reduce costurile de transport la ~20 lei prin curierat. Accept schimburi cu pedala de compresie in primul rand, reverb, delay (cu diferente de la mine daca este cazul), fara distorsuri insa. Noroc!

post-12052-0-86096100-1394522499_thumb.jpg

post-12052-0-86663400-1394522509_thumb.jpg

post-12052-0-49580900-1394522521_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.