www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobe Shell Fara Premier - Cluj - Obligatoriu Cu Proba


dare
 Share

Recommended Posts

Pret: 0 RON


Localitate: Cluj


Contact: 0722 136 483 / PM


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Accept schimburi
Salut,

 

Cumpar tobe shell FARA PREMIER, FARA HARDWARE (deci doar kick + tom(uri) + cazan(e)), exclus serii entry-level.

Ce ma intereseaza:

Dimensiuni tom(uri) / cazan(e): EXCLUS configuratia 12", 13", 16", vreau dimensiuni mai mici gen 10", 12", 14", sau chiar tom-uri mai mici, de 8" si 10". Adancimile as vrea sa fie si ele mai mici.

Ma intereseaza orice configuratii, de la 1 tom + 1 cazan pana la 3 tom-uri + 2 cazane

Toba mare: In principiu ma intereseaza dimensiunile 20" si 22", cu varii adancimi.

Lemn: as prefera clasicele mesteacan (birch), sau artar (maple), dar nu ma limitez la astea.

 

Trebuie neaparat sa probez tobele, nu le cumpar altfel, deci e de preferat cineva din cluj sau care e disponibil sa se deplaseze in cluj. Ma pot deplasa si eu pe distante rezonabile.

Ma intereseaza un deal bun, nu veniti va rog cu oferte care sunt mai ieftine cu 10% decat in magazin ca nu ma intereseaza, merg si-mi cumpar din magazin in conditiile astea! Da, stiu ca sunt ca noi, le-ati batut o singura data, abia le-ati despachetat, etc etc, dar nu ma intereseaza! Pt. 10% le iau noi si basta!

 

Contact pe PM sau 0722 136 483

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am postat si eu un Gretsch Renown Maple fabricat in state.Nu a fost scos din studio,deci stare perfecta.Ultimul pretz 3500ron!

Autumn Burst finish

Toba mare 22x18"

Tom 8" ,10" & 13"

Stand de tom-uri si clamp-uri (Gibraltar)

Fete Evans Emad 2 si EC2 Clear

 

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.