www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Salut,sunt Un Chitarist Din Bucuresti,si Caut Trupa Serioasa!


BCRichboy
 Share

Recommended Posts

Salut, dupa cum spuneam, ma numesc Andrei,am 20 de ani,

 

Am timp pentru repetitii, evenimente, etc.

 

Cant la chitara de 8 ani, ritm/lead. Bineinteles, pot ramane lead sau ritm , daca mai exista sau va exista un chitarist in trupa

 

Am activat in mai multe trupe, avand experienta necesara cantatului pe scena dar si in sala de repetitii.

 

Detin 2 chitari, un Epiphone Les Paul Standard si un LTD M-401 ( pedala Metal Zone MT-2) , plus in curand un AMP decent..nu ma refer la cel folosit pentru repetatul de acasa.

 

Sunt din Bucuresti, ma pot deplasa oricand oriunde prin oras.

 

Ca gen muzical, m-am axat pe blues, hard rock , Heavy Metal, Trash Metal, Symphonic Metal, Rock n Roll, Classic Rock,Death Metal.

 

Sunt o persoana deschisa,cu chef de munca, sociabila, comunicativa,perseverenta, care aduce intotdeauna ideei noi trupei,omul care munceste pe branci pentru muzica(crearea riffurilor si altor instrumente daca mai e nevoie), care ofera si cere seriozitate maxima in acelasi timp.

 

Sunt o persoana care vrea sa castige bani sau de ce nu , sa ajunga pe scene mari in industria muzicii. Astept oameni capabili pentru a infiinta o trupa serioasa.!

 

Modul de contact: facebook: https://www.facebook.com/angellofdeathh

Nr. de telefon: 0735321090 (puteti suna la orice ora, bine pe timp de zi)

 

Va multumesc pentru timpul acordat si o zi buna !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cautam chitarist pt trupa Blackbeers - Irish-Celtic Rock & Punk (muzica traditionala orchestrata rock sau covers Dropkick Murphys, Flogging Molly etc, in reorchestratie proprie) . Mai multe detalii despre trupe gas pe www.blackbeers.com sau https://www.facebook.../blackbeerscom. Daca esti interesat lasa te rog un mesaj privat pe blackbeers@gmail.com sau pe pag de FB

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.