www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Trupa Sau Parteneri In Iasi


Rusu Stefan
 Share

Recommended Posts

Salut.Am 14 ani si sunt din iasi.As vrea sa fac o formatie de Rock:punk rock;metal ;heavy metal dar si influente de tipul deep purple.Sunt chitarist de 2 ani si vocalist de 1 an.Doresc seriozitate cand vine vorba de muzica.Caut baterist, chitarist solo,si basist.Membrii pot avea varste mai mari sau mai mici de 14 ani,doar sa stie ce face instrumentul sau.Cine este interesat sa lase un mesaj.

Link to comment
Share on other sites

Am profesor de chitara electrica,deci nu studiez singur.Am avut concerte.Dar nu vreau trupa numai de coveruri,sunt dispus sa mai fac coveruri ici,colo dar in mare parte vreau muzica noastra,am cateva idei pentru cateva maelodii dar trebuie dezvoltate cu o trupa cu care sa o cunosc de o vreme.La inceput avem sa facem si coveruri,dar pe urma muzica noastra. :)

Link to comment
Share on other sites

dude, nu stiu de ce am impresia ca daca tu creezi o melodie, nu se va intelege nimic din ea. cei care compun melodii din jammuri au ani de experienta in spate, si te asigur ca e ceva total diferit de cantatul colindelor de craciun in fata parintilor.oricum e problema ta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.