www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobe Electronice


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Alesis DM10 in stare grozava, + pedala + scaun + bete care arata bine ca bonus :)

 

Eu as vrea sa-l dau cu 2300 pentru ca este foarte putin folosit si are si pedala noua dar e negociabil.

 

Abia l-am folosit ca practice dar pentru ca mai am un kit acustic intotdeauna a fost pe locul 2. A stat acoperit, ferit de umezeala si fum.

 

Singura chestie e ca eu sunt din Bucuresti. Sunt dispus sa mai las din pret ca sa poti sa acoperi transportul.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

marco, setul tau este extrem de bun si tentant, din pacate pretul pe care il ceri pentru el depaseste cu mult bugetul meu. multumesc!

daca reusesti sa mai faci un efort...te astept la galati sa faci o proba ca sa te convingi ca sunt absolut noi. cat despre pret.....e discutabil.....si cred ca ne-am putea "intalni" pe undeva pe la 5000ron. si e o investitie de care te vei bucura pe deplin, decat sa dai 3000 pe un set no name. multumesc!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hello,

Am un set asamblat de mine in timp, cu mesh heads. ai linkul pozelor aici: https://www.dropbox.com/sc/4sii59a88ycy7zo/3mVF7aJMzo

Sunt de acord sa le dau la numai la 750 euro.

Daca o sa cauti pe thomann fiecare element roland, o sa descoperi ca in realitate numai astea fac in jur de 1500 euro.

Daca esti interesat da-mi un pm.

 

Toate bune

Link to comment
Share on other sites

daca reusesti sa mai faci un efort...te astept la galati sa faci o proba ca sa te convingi ca sunt absolut noi. cat despre pret.....e discutabil.....si cred ca ne-am putea "intalni" pe undeva pe la 5000ron. si e o investitie de care te vei bucura pe deplin, decat sa dai 3000 pe un set no name. multumesc!

 

Pe deplin de acord cu tine, insa slabe sanse sa mai fac rost de 2000 RON prea curand. Oricum, tin sa iti multumesc pentru mesaje. Toate bune !

 

Hello,

Am un set asamblat de mine in timp, cu mesh heads. ai linkul pozelor aici: https://www.dropbox....y7zo/3mVF7aJMzo

Sunt de acord sa le dau la numai la 750 euro.

Daca o sa cauti pe thomann fiecare element roland, o sa descoperi ca in realitate numai astea fac in jur de 1500 euro.

Daca esti interesat da-mi un pm.

 

Toate bune

 

Salut!

 

Multumesc pentru mesaj. O singura intrebare: ce model este modulul?

 

Toate bune!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.