www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobar,doresc Colaborare Cu Persoane Serioase- Cluj


crysy
 Share

Recommended Posts

Salutare,asa cum am precizat,doresc colaborare cu persoane serioase si cu obiective in desfasurare. Activitatea mea ca si tobar nu se rezuma doar la hobby,avan-d experienta in mai multe locatii din Cluj si nu numai,cu unele trupe,formatii,band-uri. De la blues,pana la pop-rock-cover-uri.

Actualmente colaborez cu niste oameni deosebiti trecuti de prima tinerete,(tot pe acolo ma aflu si eu),insa timpul meu flexibil i-mi permite sa mai pot colabora cu alte persoane,unde sa existe comunicare, distractie si bunavointa. Cu putin timp in urma,a luat sfarsit colaborarea mea cu o trupa din Turda - ABBYS ,datorita vocalistului care a plecat(sau ma rog, a celor care faceau naveta pana la Cluj) cu timpul s-a dovedit ca este costisitor pt. unii de a face ''naveta''.Asta este...

Cu toate acestea spuse'' concluzionez'' si spun ; S-o punem de-un pop-rock! Chiar si de hobby daca se baga cineva!

 

Pt. mai multe detalii va rog' e-mail cristiantudor72@yahoo.com --- sau tel. 0740.773.701

 

https://www.facebook.com/AbyssCoverBand?fref=ts

 

looktv.ro/tonik-show/video/big-tonez-live-la-tonik-show

 

 

 

RESPECT!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.