www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Atentie La Tepar !


Recommended Posts

Pret: 1 RON


Localitate: Satu Mare


Contact: 0743900701


Stare: Defect

Accept schimburi: Nu accept schimburi
MARIN COSMIN? din PLOIESTI? , cu nr. de tel:

0734 094 878 !

 

Daca sunteti contactat de acest "domn" in vederea achizitionarii unui instrument, va rog sa-i acordati atentie deosebita, pentru ca este un:

TEPAR

Link to comment
Share on other sites

In primul rand imi pare rau pentru acest topic, dar nu e imbucurator sa ai parte de lucruri naspa si din pacate cunosc mai multi tobari care la randul lor au luat teapa considerabila din partea "colegilor " ...

Ideea este ca acest "domn" a dorit sa-si cumpere de la mine un set de tobe ... Dupa ce am facut coletele si le-am predat curierului, sun la om sa-i confirm expedierea ... Mai tarziu primesc de la dansu' mesajul cu: " am plecat in Bulgaria ptr. 3 saptamani " ... cand de fapt el avea nevoie de tobe a doua zi ... mda ... noroc cu camionul care inca nu a plecat cu tobele ...

Din fericire pagubele materiale nu sunt mari, dar fiecare dintre noi stie ce inseamna sa visezi la un instrument ( ieftin sau scump ) si pe parcurs sa-ti faci un upgrade etc. motiv pentru care exista si RGC, unde unii fac afaceri, altii cumparaturi, iar altii la randul lor cauta solutia perfecta a momentului ... Nici o problema, dar s-o facem ca lumea.

Lipsa de respect, de incredere, de comunicare, de feedback ... etc.

... iar eu FRAIERUL, i-am pus si 2 fetze de rezerva sa se bucure omu' ...

E trist DOMNILOR TOBOSARI, pentru ca exista si OAMENI intre noi ...

Link to comment
Share on other sites

Multumim de acest topic si .. este trist sa observam ca in aceasta comunitate exista oameni foarte neseriosi . eu sunt fericit ca tot ce am cumparat de pe forum a fost cumparat de la oameni seriosi si m-au ajutat sa imi upgradez kit-ul foarte bine avand in vedere ca nu prea am un buget pentru tobe ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.