www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitara Reghin din 85


Guest playa2006
 Share

Recommended Posts

Guest playa2006

Am o chitara Reghin de prin 85 a apartinut matusii mele si nu a cantat la ea, a stat in husa ei in debara deci arata foarte bine, are insa o coarda rupta sau desprinsa nu ma pricep...as vrea sa stiu cam cat valoreaza, cati bani pot lua pe ea. player_razvan@yahoo.com

post-3159-1160824294_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest playa2006

am revenit cu poze din lateral cum ati spus...dati-va acum cu parerea referitor la calitatea "griffului" si a chitarei (chitarii?? :)) sau cum ati zis (nu ma pricep). Mai am si alte poze pentru cei interesati, player_razvan pe mess.

post-3159-1161100358_thumb.jpg

post-3159-1161100378_thumb.jpg

post-3159-1161100403_thumb.jpg

post-3159-1161100452_thumb.jpg

post-3159-1161100560_thumb.jpg

Edited by playa2006
Link to comment
Share on other sites

pare sa fie cam indoit gatu. tot la parerea initiala raman. punei chitarii niste corzi noi, lustruiesteo si io zic ca ai putea sa scoti un milion pe ea. mai mult nu pot sa zic deoarece nu prea am cantat pe clasice.

Link to comment
Share on other sites

Fata de chitara mea clasica Hora din 2004 e mult mai drept grifu...yo zic ca e in stare buna...numai trebe niste corzi noi (de nylon) si mai trebe oleak stearsa de praf...la pret nush ce sa zic...una noua incepe de la 2 mil

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.