www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mixer Cu Amplificare


baxx
 Share

Recommended Posts

Mixer cu amplificare Roland PA -400 made in Japan ,perfecta stare de functionare,4 efecte voce/instrument - 350 eur negociabil.

 

Pozele sunt de pe net,lipsa aparat foto,mixerul arata mult mai bine.

 

Ideal pentru sali de repetitie.

 

Se poate vedea si proba in Bucuresti

 

Alte detalii PM

post-6754-0-90079600-1364569575_thumb.jpg

post-6754-0-37760700-1364569811_thumb.jpg

Edited by baxx
Link to comment
Share on other sites

Este un mixer amplificat,,analog,vintage,vazand pozele,oricine isi poate da seama ca nu este diferit fata de orice mixer simplu,eu cred ca pozele spun mai mult decat ma pricep eu..da,ar trebui sa precizez daca are ceva defecte si intradevar am omis sa spun puterea,200w pe canal in stereo si 400 mono, dar am spus ca ptr alte detalii in PM ca sa nu umflam topicul..mai sunt cateva mixere pe aici care au ca descriere decat brand-ul si eventual un nr de tel..dar na,la 120 views nu a comentat nimeni,te-ai impiedicat tu de asta,oricum merci ptr up-ul care l-ai dat mai devreme de 24 de ore ;-)

ok,clientul nostru stapanul nostru..deci,simplu, 8 canale mono+2 stereo,total 12canale,intrari xlr(8) si jack(12),auxiliare 6,rec out,send 3,rtn 2 mono/stereo,power amp in mono/stereo,master out,sub out mono/stereo,iesiri boxe,stereo 2x200w 4 ohmi,mono 1x400w 8 ohmi,eq 9 benzi,phantom power,4 efecte digitale,iesire casti,pe fiecare canal inafara de cele stereo are gain,inalte medii,parametric,bas,efect,panoramare...cam astea ar fi,daca am uitat ceva asta e,am scris aici uitandu-ma pe poze...lucru pe care il puteai face si tu..

P:S.1 sper ca te-am convins sa-l cumperi ;-)

P.S.2 ca sa treci de la NOU VENIT la MEMBRU,nu trebuie sa faci comenturi la mica publicitate...si eu sunt NOU VENIT si nu am nici o problema.

 

 

 

 

Se mai adauga 2 boxe Peavey 250w fiecare,pret 1000 ron ambele,ptr tot pachetul mixer+boxe ,discount 10%

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

schimb pe schimb

Cred ca voi fi de acord..Te rog sa-mi lasi mai multe date despre istoricul powermixerului,orice detaliu care ar trebui sa-l stiu,orice mica defectiune daca exista+cateva poze mai clare si un video in functiune cu el.

Cum intentionezi sa facem acest schimb?

 

Cu respect,toate cele bune.

Lasa si un nr de contact.

Edited by Alinasd Alinctin
Link to comment
Share on other sites

Da,acelasi lucru as vrea sa stiu si eu despre amplificator...,ceva despre mixer scrie mai sus.Ca si istoric,nu este nou,nu este umblat in el,nu este folosit cred ca de un an sau mai bine..ar trebui sa functioneze tot,c-am astea..Daca sunteti din Bucuresti,il dau cu proba,daca sunte-ti din tara fiecare isi plateste transportul.Nr de tel pe PM.

Link to comment
Share on other sites

Da,acelasi lucru as vrea sa stiu si eu despre amplificator...,ceva despre mixer scrie mai sus.Ca si istoric,nu este nou,nu este umblat in el,nu este folosit cred ca de un an sau mai bine..ar trebui sa functioneze tot,c-am astea..Daca sunteti din Bucuresti,il dau cu proba,daca sunte-ti din tara fiecare isi plateste transportul.Nr de tel pe PM.

Am cerut poze si videotest pt ca nu sunt din Bucuresti.

Amplificatorul este ca nou efectiv,nefolosit la sonorizari,neforjat,practic stat pe dreapta din lipsa de sonorizari.Este completat nr de finali in service si reglat corespunzator,acum fiind mai stabil in 4 ohmi.

Momentan am de primit un raspuns de la un client,imediat dupa ce primesc va contactez.Daca il vand dumnealui va platesc cash powermixerul in maxim 8-8,5 milioane vechi daca ve-ti fi deacord.Daca nu,ramane sa facem schimbul pe schimb cu plata individuala a transportului.

O zi buna in continuare.

Respect.

Edited by Alinasd Alinctin
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.