www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[Tab] Adele - Set Fire To The Rain Acoustic


Chitaristu
 Share

Recommended Posts

Aceasta versiune nu exista pe net ca si tabulatura, este vorba de:

(este cea mai exacta versiune) poate ca explica el dar nu intelege mai nimeni din video, e plin in comenturi de requesturi de tab. Daca intelege cineva si poate posta tabul raman recunoscator.

Edited by Chitaristu
Link to comment
Share on other sites

Aceasta versiune nu exista pe net ca si tabulatura, este vorba de:

(este cea mai exacta versiune) poate ca explica el dar nu intelege mai nimeni din video, e plin in comenturi de requesturi de tab. Daca intelege cineva si poate posta tabul raman recunoscator.

E plin in comenturi de tab request pt ca sunt o groaza ca tine care sunt lenesi si nu vor sa dedice un pic de atentie,vor pe tava asa sa vina tot.

Nu cred ca in toata vastitatea internetului nu exista un tab la aceasta piesa,ti-e doar tie lene sa-l cauti.

L.E. explicatia cu 720p e cam de banana sincer,eu ma uit la el cu 360p si se vede perfect.plus ca iti arata si diagrama langa in timp ce face acordurile.

Edited by the outsider
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

si cu 480 P e suficient sa intelegi..asa eram si eu la inceput..ziceam ca nu inteleg..dar daca iti bati putin capul..stai cu chitara si icnerci si tu pana suna la fel.

 

LE: Uneori e suficient sa vezi pozitia si acordul si sa poti reproduce singur..

 

 

Acestia sunt unii dintre favoritii mei..vorbesc in braziliana..sau spaniola..dar se intelege foarte bine..ce ai psotat tu sus e si in engleza..si explica si foarte bine..Dedica-ti mai mult tmip si vei reusi.:D

Edited by Hyplink
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.