www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Zoom 4040...cunoaste Cineva?


yhwh4ever
 Share

Recommended Posts

Salut... :roses: nu am gasit loc mai potrivit sa postez decat in sectiunea asta...daca am gresit, luminati-ma va rog...

 

Pe scurt, doi oameni au nevoie de ajutor...unul sunt eu.

 

Am un...prieten care este tata a 3 copii :therethere: si nu mai are subit serviciu. din cauza legii asteia cu scuteristii...era curier. Poate stiti deja ca nu mai au voie decat cu permis dar guvernantii nostri nu au fost interesati sa vada daca scolile auto pot emite permise pt scuter...in fine...

 

El...cel fara bani, mi-a dat un ZOOM 4040 fiindca nu stia ce sa faca cu el. Mi l-a dat...cadou...sau ceva in genul...

 

Eu as vrea sa il vand ca sa ii dau lui banii...pot sa il tin pentru mine, ca el mi l-a dat gratis...dar este una de o cheama 'constiinta" care ma impinge sa il vand si sa ii dau lui banii...

 

Cat face pe corect un astfel de procesor... ?...din googling am inteles ca este vechi...1995..6. Este made in Japan. Am cantat si eu (un chitarist :guitar: mediocru cu o chitara electrica reghin din 70) pe el si imi pare potrivit pentru incepatori sau home useri. Isi face treaba binisor...am observat ca merge cu intermitente un footswitch si ca alimentatorul nu este original....dar merge.

 

Nu vreau sa ii fac publicitate aici...vreau sa vad care este pretul corect ca sa il pun pe saituri de vanzare sau daca nu se vinde, poate ii dau eu suma mai in rate, dupa bugetul aprobat de nevasta.

 

Daca totusi il vrea cineva, la un pret corect, de ce nu...se poate si vinde...

 

va multumesc... :respect:

Link to comment
Share on other sites

Vã mulțumesc!

Vãzusem unele anunțuri cu prețuri dar erau vechi...2008....9.

Din ce am înțeles eu, 4040-ul este producție 95...96.

Acum în 2013 nu ºtiu ce valoare mai are...

 

Vã mulțumesc oricum ºi scuze de întârziere cu rãspunsul. Aºteptam o notificare pe mail de la rgc dar se pare cã...nu trimite..

 

Deocamdatã nu am gãsit nici sã îl vând, nici un preț real...e la mine ºi mã mai joc cu el...l-am aspirat, i-am dat cu spray de contact pe switch-uri cã unul nu prea „bascula“.

 

vã mulțumesc oricum...sãnãtate!

 

 

 

Vã mulțumesc!

Vãzusem unele anunțuri cu prețuri dar erau vechi...2008....9.

Din ce am înțeles eu, 4040-ul este producție 95...96.

Acum în 2013 nu ºtiu ce valoare mai are...

 

Vã mulțumesc oricum ºi scuze de întârziere cu rãspunsul. Aºteptam o notificare pe mail de la rgc dar se pare cã...nu trimite..

 

Deocamdatã nu am gãsit nici sã îl vând, nici un preț real...e la mine ºi mã mai joc cu el...l-am aspirat, i-am dat cu spray de contact pe switch-uri cã unul nu prea „bascula“.

 

vã mulțumesc oricum...sãnãtate!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.