www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Set Tobe Electronice


Recommended Posts

Ma intereseaza sa cumpar un set de tobe electronice. Caut un set complet second hand dar mint condition Roland TD-4K / TD-4KV sau un Yamaha DTX530K. Alte variante nu prea ma intereseaza. Daca are cineva vreun set de vanzare, as aprecia cateva fotografii.

 

Locuiesc si as prefera sa cumpar in Cluj-Napoca! Mersi!

Link to comment
Share on other sites

De vanzare pad-uri electronice Yamaha DT Extreme,snare RHP 120SD, 2 tom-uri RHP 100, "floor" tom RHP120 si bass drum KP120.Starea lor este extrem de buna, practic nici o problema.Mai am si 2 x TP 80 S bune ca si add-on, 2 x PCY 65 (felie de pizza), 1 Roland FD-6 Hi-hat, brate tomtom si cabluri originale Yamaha pentru toate, rack Pearl Dr-80, pret 5500 ron negociabil.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Un roland td 9 te in intereseaza?

 

Mi-ar placea, dar depaseste bugetul meu cu siguranta :) Daca ai anuntul postat pe undeva lasa-mi si mie un link te rog.

 

Am un set ROLAND TD-3KW daca te intereseaza.... le vezi la anuntul meu...

 

Da, ma intereseaza, si am citit si anuntul tau, multumesc pt link. Spune-mi doar daca ambele cinele sunt choakable si daca merge sa mai adaug unul la modul. Din pacate pana la sfarsitul lunii sunt plecat din tara, insa daca nu le dai pana atunci te contactez cum ma intorc.

Edited by Cristi24
Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.