www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Schimb Fractal Axe Fx Ultra Cu Fractal Axe Fx Ii , Ofer Diferenta Cash


Recommended Posts

Dupa cum spune titlul , schimb ( doar schimb ) Fractal Axe FX Ultra cu un Axe FX II .

Anuntul este valabil pana la sfârșitul lunii Februarie si daca nu gãsesc , renunț la aceasta idee ( idee care nu stiu daca chiar merita o diferenta destul de mare de bani).

Nu sunt interesat sa vând si nici sa fac vre-un schimb cu ceva. Am ales aceasta varianta ( cu schimbul + diferenta ) deoarece Axe FX II nu prea am vãzut multe la vânzare , majoritatea sculelor nu se prea vând , ce se vinde cash trebuie sa fie pus la vânzare la un pret cu muuuuult sub prețul pieței iar restul sculelor ce nu se vand cash ,intra in combinatii cu alte scule + - diferente...... si nu as dori sa dau Axe Ultra la un pret derizoriu apoi sa astept pana gãsesc vre-o modalitate de a intra in posesia unui FX II.

Repet , nu stiu daca este o idee stralucita , Ultra acesta imi place foarte mult, dar am înțeles ca FX II -ul e mai bun .

Daca este cineva interesat , rog oferte pe P.M

Link to comment
Share on other sites

Iti doresc sa-ti iasa cu schimbul, dar ca poesor al AxeFX Ultra si Axe FX II cred ca sansele sunt foarte aproape de zero ca un asemenea schimb sa se materializeze. Probail doar cineva care foloseste AxeFX exclusiv pentru efecte ar face schimbul. Cei care folosesc si simularile de amp nu vor renunta la ce ofera acum AxeFX II sau sa nici nu mai vorbim de ce se preconizeaza a oferi FW v10.

Oricum, chiar iti doresc succes in a achizitiona un AxeFX II (indiferent cum vei reusi), in mod sigur nu vei regreta.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult ,

ideea ar fi ca sa gasesc pe cineva care a cumparat un axe fx 2 si a ajuns la concluzia ca nu este ceea de ce are nevoie, ca un axe ultra i-ar satisface nevoile si suma oferita de mine ca diferenta (destul de frumusica) , i-ar fi utila ptr finantarea altui proiect sau pentru satisfacerea unoe nevoi personale.

 

Eu il folosesc doar ptr live ,conectat prin metoda 4 cabluri cu un Mesa Mark V si nu am oprit din Global simulatoarele de amp si nici cele de cab. Am incercat sa opresc simulatoarele de cab dar nu prea imi place cum suna.

Sincer , nu am avut ocazia ca sa compar live axe ultra cu axe2 , dar am inteles ca poti obtine tonuri bune mult mai repede decat cu ultra ( care trebuie pigulit pana gasesti ce-ti place )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Pentru o scurta perioada , reiau vechea mea idee de a intra in posesia unui Fractal Axe FX2 :wee: , poate-poate cineva s-a saturat de FX2 si vrea sa-l schimbe si cu diferenta de bani sa achizitioneze un amp pe lampi sau .......finantarea altor proiecte personale si vrea totusi sa aiba un Fracta Axe FX Ultra.

Oferta pentru acest schimb ramane la 900 euro.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.