www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Premiera Antica :p


Recommended Posts

Vand /schimb o premiera antica, suna mai are si arcurile de pe spate, dar trebuie "acordata" nu ma pricep in percutie, suruburile otara ruginite si plasticu acela e cam rupt se poate reconditiona, dar suna foarte ok pentru starea ei, restu se poate vedea in poze,

schimb cu orice, un cablu de chitara mai lung :P , niste cabluri patch, accesorii de chitara, sau orice ce tine de chitara prostii :P, sau la vreo 30 de lei, nu am ce face cu ea, deaceea o vand.

post-23472-0-76997800-1359275610_thumb.jpg

post-23472-0-11405900-1359275614_thumb.jpg

post-23472-0-70420600-1359275616_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest tanti tama

te intereseaza un schimb cu un set complet tama starclassic performer b/b (eventual si o suma de bani din partea mea ) ? asta doar cu conditia sa sune asa cum sustii ! daca da , acum ma urc in masina si vin la Arad in noaptea asta , sa nu cumva sa ajunga altcineva inaintea mea ; totodata , evit sa imi trimiti instrumentul cu o firma de curierat, astia sunt cam neglijenti si nu vreau sa ajunga coletul avariat ; sunt dispus sa platesc ceva in plus fata de ceea ce am oferit daca ai si un case asemanator si desigur, la fel de valoros din punct de vedere material si sentimental !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.