www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Peavey Valveking100 Si Cabinet Laney Lx412A


Guest chrysalex
 Share

Recommended Posts

Guest chrysalex

Vand head Peavey Valveking 100 plus cabinet Laney LX412A. Sunt in stare perfecta amandoua, le-am folosit aproape exclusiv in sala de repetitii. Pret 680 euro, usor negociabil.

post-23719-0-61246200-1357481134_thumb.jpg

post-23719-0-37908100-1357481148_thumb.jpg

post-23719-0-26247800-1357481159_thumb.jpg

post-23719-0-79509400-1357481174_thumb.jpg

post-23719-0-47637400-1357481192_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest chrysalex

Salut! Nu sunt hotarat sa le dau separat, dar daca l-as da, pretul ar fi cam de 210 euro. Trebuie oricum sa ma mai gandesc cateva zile. Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Guest chrysalex

Daca el nou, pe thomann, face 500, cat crezi ca negociez in jos, tinand cont ca al meu e aproape nou?-)) Pot sa mai las, ok, dar 250 nu e o oferta, sorry-)

Link to comment
Share on other sites

este 2100 ron (~480 euro la cursul BNR)pe mcmusic, cu garantie, nou nout. http://www.mcmusic.r...fg00575902.html

 

Ti-am facut aceasta oferta deoarece al tau este folosit(fara certidinea ca l-ai folosit de cateva ori, sau a fost folosit ani de zile intens de diferiti chitaristi care iti foloseau studioul.), fara garantie, si cu lampile folosite, pe langa faptul ca trebuie sa achit si transportul, plus riscul sa iau ceva de pe internet netestat de mine personal, si cu riscurile aferenta cumparatorii de la persoane anonime pe acest forum. Atat is dispus sa platesc avand in vedere aceste minusuri. Inainte sa vii cu o replica in care ma trimiti sa iau din magazin, ia in vedere ca este o oferta valida, chiar daca pe moment nu iti dai seama. Presupun ca realizezi faptul cu obiectele se devalorizeaza imediat ce iesi cu ele din magazin.

Edited by Cryptopsy
Link to comment
Share on other sites

Guest chrysalex

Ok, chiar si 480 de euro fiind pe mcmusic, 250 tot mi se pare putin. Sorry, dar chiar nu te-am trimis sa-l iei din magazin, iti spuneam doar cat e pe thomann. Garantie inca mai am, iar lampile sunt noi. Si da, sigur ca obiectele se devalorizeaza. Numai bine-)

Link to comment
Share on other sites

Ok. iti multumesc. Daca cumva te razgandesti, sau accepti o suma apropiata de oferta mea terog anunta-ma. Nu m-ai trimis sa iau din magazin headul, am spus preventiv acest lucru, deoarece is destule persoane pe acest forum, cu educatie slaba care ar fi reactionat in felul acesta cand cineva vine cu argumente de ce ar oferi mai putin decat cer vanzatorul, ma bucur ca nu tu nu ai reactionat in felul asta. Pretul pe thomann este irelevant din moment ce MCMUSIC il aduce activ, la pret mai bun decat acolo, si include transport gratuit + garantie valida in RO.

 

Succes.

Edited by Cryptopsy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest chrysalex

Sorry, anuntul nu mai este valabil momentan. Cred ca o sa le pastrez pana la urma, vroiam sa imi iau o chitara, dar am gasit alte surse de finantare. So, anuntul nu mai este valabil in acest moment.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.