www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ibanez Rg870Qmz Rdt Premium /ce Parere Aveti?sa Mi Iau


aliorneicev
 Share

Recommended Posts

Depinde ce vrei sa faci cu ea, din cate am vazut la Thomann e 799E, deci presupun ca la 700E daca e noua e un pret bun, second hand insa e putin cam mult. In Romania am vazut-o la distribuitor la 3300 lei, adica ceva mai ieftin ca in Germania. Daca tot te uiti dupa asa ceva poate te intereseaza asta, nu e facuta in Indonezia ca RG-ul, e in Japonia si e cu totul alta clasa:

 

http://forums.rgc.ro/topic/71747-schecter-american-series-sd-2-fd-japan-copie-anderson-drop-top/page__fromsearch__1

Link to comment
Share on other sites

Nu mi se pare grozav de scumpă, dată fiind calitatea. Se vrea a fi un model între normal și Prestige, deci poate că ar merita prețul. Și mie îmi place mult și mă tentează, dar, dacă nu arde, ai putea ori să aștepți o ofertă SH (știu, rare spre deloc...), ori să mai aștepți promoții la MC :) Nu uita, vine Black Friday! :))

 

Ca să pun și gaz pe foc..

și
Link to comment
Share on other sites

Inafara de edge zero tremolo cu ce-i mai buna chitara aia decat cea pe care o vand eu Jackson dk2s made in Japan , si a mea e la jumatate de pret , cu case si acte, stare excelenta cu orice proba.

 

 

Cu 700 euro iti iei chitara mea , sau una second hand, iti cumperi original floyd rose , iti pui ce doze vrei tu si tot nu cheltuiesti toti banii, deci eu unul nu va inteleg cand vine vorba de alegeri de ce le faceti tot timpul pe cele mediocre sau proaste.

Edited by Jig
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.