www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cumpar Pedala Distors/chorus/delay


Guest Cristian Antonesei

Recommended Posts

Guest anduHD

Am eu o pedala Stereo Chorus de la HardWire. O dau la 200 de lei. Daca te intereseaz contacteaza-ma la adresa de email anduhd@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Salut.Am de vânzare 3 pedale,dar nu aș vrea sã le dau separat,pentru cã îmi trebuie neapãrat un delay cu memorie.Reverb Electro Harmonix Holy Grail(varianta originalã,nu se mai fabricã)-400 roni,Chorus-Hardwire CR 7 -250 roni și Digitech DF-7-250 roni.Totul-900 roni,fãrã negociere.Pun mâine searã poze,sunt în stare foarte bunã toate trei.

Link to comment
Share on other sites

 

Salut.Am de vânzare 4 pedale,dar nu aș vrea sã le dau separat,pentru cã îmi trebuie neapãrat un delay cu memorie.Reverb Electro Harmonix Holy Grail(varianta originalã,nu se mai fabricã)-400 roni,Chorus-Hardwire CR 7 -250 roni,Delay Hardwire DL 8-300 roni și Digitech DF-7-250 roni.Totul-1200 roni,fãrã negociere.Poate ne înțelegem la un schimb doar sã îmi iasã un delay cu memorarea tempo-urilor sau un Hardwire tremolo Tr7,plus diferența pe celelalte.Pun mâine searã poze,sunt în stare foarte bunã toate patru.Se pot proba în București,la sala de repetiție a trupei,undeva pe Splaiul Unirii,pânã vineri sau sâmbãtã,la Hard Rock Cafe,înainte de cântare.Dacã nu,sãptãmâna viitoare,tot la salã,de miercuri pânã vineri.Oricum,numãrul meu de telefon este 0721419593.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.